Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] turbine, injectoare orice tip
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ZTV
Anuntul pt un prieten foarte bun, care a deschis recent service si magazin de piese auto in Timisoara.

Vinde orice tip de turbine (diesel/benzina) pt orice tip de masina, indiferent de varsta. Preturile sunt aprox 45-65 % din pret de magazin. Se ofera garantie, se trimite oriunde in tara. Provinienta Germania. Permite sa dea atat de ieftin pt ca provine direct din fabrica, sunt noi. Se trimite oriunde in tara. Termen de livrare este max 10 zile !!! Unele modele are si pe stoc.

Injectoare, ca si turbine, pt orice masina. Injectoarele incepand din 1 septembrie 2011.


Service-ul lui este specializat pt reparatii cardane, orice tip.


contact: ing. Cristian Muresan
tel: 0724.086.367
: 0723.667.840


pt orice info, suneti la numerele de mai sus.
ZTV
up
cristian25
turbina de ford focus 2002, 1.8 tdci, 101 cp, un pret
multumesc
ZTV
ai numarul de contact
ZTV
biggrin.gif
ZTV
biggrin.gif
ZTV
tongue.gif
ZTV
slap.gif
ZTV
up
ZTV
up
ZTV
up


ZTV
up
Praetorian1
ma intereseaza un pret la injector 1.9 dci.laguna2 120cp.....
pune preturile aici.....s-a mai discutat odata faza asta si contravine termenilor si conditiilor de utilizare a acestui forum....
Din partea mea scrie oricum dar tu vei fi cel atentionat......
Multumesc anticipat....o zi buna !!!!! happy.gif
ZTV
salut, crede-ma ca nu stiu preturile, te rog sana la numarul pe care am scirs mai sus. Iti dai seama cate tipuri de turbine exista ? Pretuyri variaza de la 150 de euro pana la 1300 euro.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.