Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Logan Laureate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
RZV
Precum zice anuntul se vinde una bucata auto Dacia LOGAN.

Detalii:
- Masina cumparata in NOV 2005 de catre subsemnatul (unic proprietar)
- Culoare albastru marin
- Dotari specifice echiparii Laureate (AC, oglinzi electrice incalzite, CB, geamuri el. fata, proiectoare ceata, inchidere centralizata telecomanda, etc)

In plus:
- Cotiera OEM Dacia
- Mp3 player (USB) Sony CDX-GT414U cu telecomanda
- Aparatori noroi fata/spate + protectii aripi (cele din urma montate prin programul Dacia)
- Maciulie schimbator viteze piele+aluminiu (OEM Renault/ Prestige)
- Set complet roti iarna (jante tabla + Anvelope Kleber Krisalp HP2) rulate aproximativ 7,000 de km (doua ierni, dot 3208)
- Set 4 capace originale (model Sinaia parca, identice cu cele originale ale masinii)

Masina sta momentan in garaj in Cluj Napoca eu fiind stabilit in afara Romaniei. Se vinde pentru ca e pacat de ea eu neavand in plan sa ma intorc prea curand. A "somat" suficienta vreme datorita conjuncturii care a facut sa am mai tot timpul disponibila masina de firma, de aici si kilometrii suspect de putini pentru unii, dar reali (27,000 in aproape 6 ani).

Doritori sunt asteptati cu PM sau direct in topic pentru alte detalii, inafara de poze (eu fiind plecat din Romania precum am spus). Poze sau eventuale intalniri vor putea fi programate undeva intre 20-30 August cand voi fi in Romania.

Eventualul cumparator va trebui sa ii inlocuiasca uleiul, filtrele (ultimul schimb a fost in aprilie 2010, la aprox. 21,000 km) si eventual, dupa o verificare minutioasa in cazul in care este justificat kit-ul distributie care este in continuare cel original.

P.S. Pret fix 3800 de euro.


Respecte.
paul_78f
niste poze ceva !
RZV
Precum am spus mai sus, deocamdata nu am posibilitatea de a oferi poze nefiind in tara, iar ideea de a o vinde mi-a venit ulterior plecarii.
Cel mai devreme poze si/sau vizualizare "live" in 20 August.
Precizez ca masina este impecabila, fiind tinuta in garaj in marea majoritate a timpului.

Respecte.
tribunul
Sa inteleg ca daca nu o tineai in garaj pretul era mult mai mic?
RZV
Intelegi gresit. dry.gif

Pretul ar fi fost acelasi, avand in vedere starea si rulajul masinii (pretul de achizitie a fost in jurul a 7600 de euro).
Am specificat ca masina a fost tinuta in mare parte in garaj, neavand momentan poze din care sa reieasa starea foarte buna estetica.

Respecte
RZV
Anunt valabil.
RZV
Up.
RZV
Up pentru o masina corecta si bine intretinuta.
ciprianaldeabv
totusi, crezi ca am putea sa o vedem si noi in niste poze, ca sa ne facem o parere? considera un up de la mine wink.gif
george_scala_2004
are ABS ?
RZV
@Ciprian: Din pacate nu am poze cu masina, si nefiind in Romania nu am posibilitatea pana pe 20 August cand ma intorc sad.gif . Vor fi atunci daca nu se va vinde intre timp.
@Gerorge: Nu are ABS deoarece in 2005 acesta era disponibil doar pentru nivelul de echipare Ambition, care nu oferea in schimb motorizarea de 1.4 mpi.
magelan_explorer
"Eventualul cumparator va trebui sa ii inlocuiasca uleiul, filtrele (ultimul schimb a fost in aprilie 2010, la aprox. 21,000 km) si eventual, dupa o verificare minutioasa in cazul in care este justificat kit-ul distributie care este in continuare cel original."



un UP de la mine pt cinste
toti care vand masinile "au schimbat recent uleiul,filtrele si zeci de piese"!
Bafta la vanzare !


RZV
Merci de urare si apreiceri.

Anunt valabil. smile.gif
RZV
Valabil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.