Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Peugeot 206 SW 1,4 HDI, 08/2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
micron
[VAND]Peugeot 206 SW 1,4 HDI, 08/2004, stare foarte buna, diesel, 38.000 km reali (carte service cu toate reviziile facute la Eurial), al doilea proprietar, distribuite schimbata (depasise limita de timp de 6 ani), aer conditionat, geamuri electrice. Geamul spate se deschide si separat fata de hayon. Scaunul sofer este reglabil si pe inaltime. Are alarma Viper din fabrica. Masina este in stare foarte buna si se poate face orice test se doreste.

Are jante aliaj cu 16 cu anvelope 195/45 R16 +jante de tabla cu anvelope de iarna!!!

Masina a costat de noua 12500Eur. Am factura de achizitie, carte service, facturi distributie si multe altele !

Pret. 5099 E.

Tel. 0754.82.60.60 -Bucuresti.
micron
up
tibitu
ti-a dat primul proprietar factura de achizitie? de cand o ai tu? merci
CRY 79
Pai nu inteleg cum doi proprietari au facut 38000km. Masina este luata din tara si intretinuta la Eurial sau este adusa de afara si de cand a fost adusa a fost intretinuta la Eurial? Interesant raspunsul. Multam!
micron
Salutare,

Eu am luat-o la 28.000km de la un prieten de familie.Am si copie dupa factura de achizitie de la fostul proprietar. A fost cumparata de noua de la Eurial si de aceea am spus ca exista la ei tot istoricul masinii.

O zi buna!
f.marinescu
Bravo

jantele de 16 sunt regulamentare, corespund cu talonul ?
are BC ?
DB77AAA
Vectra B 2,0dti, combi, din 2001 + diferenta?
micron
Din pacate nu ma intreseaza schimburile...motivul vanzarii este acela ca am primit o alta masina si pe aceasta nu o mai folosesc...

Anvelopele nu mai sunt trecute pe talonul tip nou asa ca nu am mai fost la RAR sa le trec in carte...oricum pentru cine nu le doreste se pot scade din pret (-300E)...computer de bord nu are.

Asa arata cu jantele de tabla...
micron
up
micron
up
micron
4700E cu jante de tabla!
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
Pentru ca m-au intrebat foarte multi care este ultimul pret, acesta este 4500E fix exact asa cum arata in pozele de mai jos. Bafta!
micron
up
micron
up
micron
consum max. 6% in oras si 4.5% in exterior !!!
micron
up
micron
4500E fara jante aliaj....4800E cu jante aliaj...ultimele preturi !!!!
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
micron
se poate inchide...multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.