Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT MEGANE II.2 1.5 dci 101 cp
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Zetu
Renault Megane Sedan Diesel
Motor: 1.5 dci 101 cp
Fabricatie: noi.2006
Km: 96000
Culoare: Argintie
Echipare: Luxe Privilege:
- ABS AFU, Geamuri electrice, Aer conditionat automat, Computer de bord, Tapiterie mixta, Volan si schimbator imbracate in piele, Jante Aliaj (Curacao) 205/55 R16, Pilot automat si limitator de viteza. Mp3 Player, etc.

Masina este achizitionata din Romania si are toate reviziile si reparatiile facute la reprezentanta Renault, carte service cu istoric.
Tot sistemul de injectie (injectoare, pompa, conducte, rezervor, etc) a fost complet schimbat la 90 000 de km, la reprezentanta Renault (Serus) - garantie pana in mai 2012.
Nu a fost implicata in accidente si este foarte bine intertinuta (am sa revin si cu poze).

Pret: 6700 EURO
Pentru informatii sau detalii suplimentare PM sau e-mail: tm_bogdan03@yahoo.com
CatalinBI
poze?
Zetu
In curand vin si pozele.
Zetu
UP!
Razvione
QUOTE(CatalinBI @ 8 Aug 2011, 00:01)
poze?
*



Pune poze
Zetu
Promit pentru weekend ca rezolv si problema asta. Am sa-i fac poze si le pun.
Zetu
Revin cu pozele asa cum am promis!
Zetu
UP
Zetu
UP
Zetu
UP
Zetu
UP
Zetu
UP
Zetu
UP
Zetu
UP
rnjitzu
ai roata de rezerva pe 15?
Simy
te intereseaza ???
CLIO BI-CORP 1.4 16v 64500KM
TRAPA ELECTRICA, excl.gif
CLIMA, excl.gif
SENZORI PLOAIE excl.gif
SENZORI LUMINA excl.gif
COMENZI VOLAN,
ELERON,
CULOARE BLEO,
JANTE ALIAJ R15,
ANVELOPE 185/55/15,
4 AIR-BAG,
ABS,
AFU,
SCAUN&VOLAN REGLABILE,
BANCHETA SP.RABAT.2/3,
ITP-08.2012
clr
Salut,
O intrebare pe care ti-o va pune in mod firesc oricine: de ce a fost nevoie sa schimbi integral sistemul de injectie?
Zetu
Si un raspuns firesc smile.gif pentru ca s-a defectat (a inceput sa produca pilitura), intrebarea care se pune aici de ce a inceput sa produca pilitura, nu as putea sa va raspund, nici cei de la renault nu au avut un raspuns oficial, dar si-au asumat o parte din vina iar din factura de 12500 RON au achitat si ei o parte si service-ul unde s-a facut intretinerea si eu am mai platit 4300 de RON.
Ideea este ca acum masina are un sistem de injectie nou si care mai merge cel putin 100 000 de km cat a mers cel vechi care se pare ca a avut totusi o problema de fabricatie care nu s-a manifestat in garantie.

28 Aug 2011, 13:19:
La schimburi decat Laguna III ma intereseaza 2.0dci.
Zetu
UP
Zetu
UP
danromania2002
ofer 5500
Zetu

6500 smile.gif
Gill_ro
Zetu ti-am trimis un pm, te rog sa-mi raspunzi. Multumesc
Zetu
UP
Zetu
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.