Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] pentru Megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Andrei cel suparat
Vand urmatoarele :

1. Consola centrala de Megane 2 fara cotiera, dar cu o cotiera dedicata Armster noua,instalata gata - pret 100 RON.
2. Consola centrala cu cotiera de Megane 2, ( cea din poza cu panourile de usi )acoperita cu piele neagra, originala ( nu vinilin ! ). Nu are capacul central, ala mic, dintre frana de mana si schimbatorul de viteze, dar am inteles ca este destul de ieftina la Reno. Doritorii - va rog sa va manifestati interesul - pret estimativ : 300 RON !
3. Patru manere de interior satinate - pret 100 RON.

Preturile sunt negociabile ! Va astept !
Andrei cel suparat
Up !
bavarezu
exista la vanzare si fetele de usi ?
Andrei cel suparat
QUOTE(bavarezu @ 19 Aug 2011, 20:32)
exista la vanzare si fetele de usi ?
*


Nu, de-abia mi le-am cumparat eu, pentru mine ! Consola cu cotiera de piele a sosit ca bonus la fetele de usi si nu-mi este necesara ! Daca te intereseaza, discutam la pret ( orice pret este discutabil, nu ?
bavarezu
cred ca nu am fost atent, fetele sunt pentru megane 2 usi ? eu am un bicorp in 4 usi .multumesc
Andrei cel suparat
QUOTE(bavarezu @ 22 Aug 2011, 20:48)
cred ca nu am fost atent, fetele sunt pentru megane 2 usi ? eu am un bicorp in 4 usi .multumesc
*


Dar consola centrala cu cotiera nu o vrei ? Facem pret bun !
andreyyy7
Salut,

Spune-mi te rog daca mai e de vanzare consola si un ultim pret.

Multumesc,
Andrei
Andrei cel suparat
Da, ambele console sunt inca de vanzare !
Daca te referi la cea cu cotiera ( exact ca in poza - nimic in plus, nimic in minus ), spune-mi tu cat ai fi dispus sa dai !
Andrei cel suparat
upp !
bavarezu
eu am consola cu cotiera de fabrica . multumesc .
Andrei cel suparat
Mai negociem !
Andrei cel suparat
Am crezut ca se va da imediat consola cu cotiera : atunci cand nu aveam eu si imi cautam, gaseam rar, doar la 450 - 500 lei, si se dadeau imediat, inainte sa apuc eu sa cer ! Chiar asa criza e ?
beberazvan_n
Care este ultimul pret pentru consola centrala cu cotiera?
Andrei cel suparat
QUOTE(beberazvan_n @ 16 Sep 2011, 09:44)
Care este ultimul pret pentru consola centrala cu cotiera?
*


Hai sa incepem de la 275 si vii tu sa o iei, sa nu includem transport !
gogu12002
Poti pune un telefon de contact?
Andrei cel suparat
Uuuupp !
Andrei cel suparat
?!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.