Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] capota motor Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Tetelu1980
Asa cum am spus si in titlu, cumpar capota motor pentru Dacia Solenza, de preferinta SH de culoare alba sau eventual una noua, de origine, daca pretul este ok. De dorit sa fie in zona Bucurestiului.

Contact prin PM sau YM: cokabogdan@yahoo.com

Multumesc.
george_scala_2004
am vazut prin tirg ceva...cam scump: vreo 1000 de lei... blink.gif
la dezmembrari ?
capo
treziti-va daca una noua costa 4-5 sute de ron cum sa coste una sh 1000 de ron?da la Bucuresti ma astept la orice eu am sunat la ceva dezmambrari prin Popesti-Leordeni ma interesau 2 oglinzi pt solenza reglabile si omu' ce zice biggrin.gifa avem 80 de ron bucata ce aveti ma pai sunt noi ?Apropo si eu caut capota dar neaparat albastra .
george_scala_2004
nu eram beat radmasa.gif daca asta vrei sa zici... wink.gif pur si simplu nu stiam cum sa plec mai repede de acolo... wacko.gif blink.gif
cristi_eftimie
si eu caut capota pentru solenza,dar mai jos de 300 de lei nu am gasit
si off-topic:: cum dracu sa dau eu 300 de lei pe o capota de solenza,cand pentru golful meu 4,este 150 de lei ,vopsita si adusa de la mama dracu
cum e posibil asa ceva??
capo
nu la asta m-am referit ma mirat ceea ce ai spus referitor la pret dar ti-am zis faza cu oglinzile.nu sunt in masura eu sa fac asemenea aprecieri referitoare la unii useri deci te rog sa nu ma intelegi gresit.
Tetelu1980
UP!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.