Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Supernova Clima
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
B_i_t_z_a
Masina se afla intr`o stare exceptionala,este aproape noua,km sunt reali se pot demonstra cu carte service,Masina are multe imbunatatiri ,A\C , bi-xenon , volan sport reglabil , filtru sport ,evacuare modificata ,dezchidere portbagaj din interior,alarma cu senzori perimetrali, grila fata modificata,pleoape faruri din fibra de sticla ,eleron ,jante aliaj ,stopuri fumurii, linie audio ,insonorizare usi ,bujii Ngk, prelungire spoiler Vw Vr6 , Folie omologata, inchidere centralizata, primul proprietar, fara accident, carte service, tuning, + multe alte imbunatatiri .Absolut toate consumabilele sunt noi!Accept orice test.Merita vazuta

vyalli
pret?
an?
km?
tribunul
nepretuita
fara varsta
nelimitati
B_i_t_z_a
Pretul este 2000 de euro ,masina are in prezent 27000 de km , anul fabricatiei 2003
mbc
Nu am inteles exact in ce constau MODIFICARILE, poti detalia, te rog?
Multumesc.
Maskatu
-juma' de capota colata
-semnale fata vopsite cu negru
-stopuri vopsite cu negru
-geamuri fumurii, etc
wacko.gif
wind
nu vezi si tu ca are folie ?
iuliusss
Masina are multe imbunatatiri ,A\C , bi-xenon , volan sport reglabil , filtru sport ,evacuare modificata ,dezchidere portbagaj din interior,alarma cu senzori perimetrali, grila fata modificata,pleoape faruri din fibra de sticla ,eleron ,jante aliaj ,stopuri fumurii, linie audio ,insonorizare usi ,bujii Ngk, prelungire spoiler Vw Vr6 , Folie omologata, inchidere centralizata



dry.gif astea ce sunt....? dar totusi....2000euro?

bafta la vanzare!
marius80_eugen
Daca are pana in 50.000 reali , merita banii ! Oricum imbunatatirile nu le scoate , dar daca mergeti in targ sa vedeti ce jafuri sunt in banii astia ... va doare capul .
Pretul acesta este cel afisat , asta nu inseamna ca , daca va intereseaza masina , omul nu mai scade nimic .
2000 euro = 85 de milioane . Vi se pare mult ? Uitati-va cat sunt Matiz-urile / Daciile 1310 , chiar si cele pe injectie si apoi discutati pretul .
Omul tine la masina si se vede asta !

Bafta la vanzare !
SERGIULICA04FUX
masina chiar are 27000 km, arata foarte bine, am vazut-o eu in realitate, isi merita din plin banii.
B_i_t_z_a
Multumesc frumos pentru aprecieri,masina nu as vrea sa o vand dar mi`am cumparat alta ,Modificarile aduse de mine la masina sunt urmatoarele:
- Bi - Xenon = 50 euro,
- Pleoape faruri = 60 ron
- Folie omologata = 50 euro
- Soft DimSport = 150 ron
- Dezchidere portbagaj din interior =80 ron
- Filtru sport Green (in locul celui original,fara alte modificari) = 80 euro
- Galerie evacuare modifica + Finala Sport inox Hd Racing = 140 euro
- Prelungire Golf Vr6 = 100 ron
- Volan Sport = 300 ron
- Cd player Pionner + difuzoare Sony = 1000 ron
Masina are in prezent 27500 de km absolut reali, se pot verifica la reprezentanta, sunt unicul proprietar , am si facutra de cumparare,toate acetele,masina a fost cumparata de noua din reprezentanta.
Restul "dotarilor" sunt cele care le au orice Supernova Clima :
- Aer Conditionat
- Volan Reglabil
- Faruri Reglabile
- Inchidere Centralizata
- Alarma
- Imobilizator
- Jantel Aliaj
- Eleron
- 5 Tetiere
Restu chiar nu le mai stiu.Masina este impecabila , nu are rugina absolut deloc, si are vopseausa originala din fabrica,ABSOLUT toate consumabilele sunt NOI!
Pentru alte detalii puteti suna la 0740 615 977, persoana de contact Gabriel.Stiu ca toata lumea isi intretina masina ...dar chiar nu este nimic de reprosat la ea!Absolut nimic!
B_i_t_z_a
!up
B_i_t_z_a
!Masina este impecabila! Chiar merita vazuta, nu bate , nu troncane, nu scartie , nu are rugina absolut deloc! Pret 2000 de euro, Model Clima ,an 2003 , km 27000 reali , verificabili la reprezentanta!
B_i_t_z_a
Spre Vanzare!
B_i_t_z_a
Masina nefumator! Aproape noua! 27000 de km ,and 2003 , model Clima + multe imbunatatiri.Merita vazuta.
B_i_t_z_a
!up
B_i_t_z_a
!7up
B_i_t_z_a
Masina aproape noua!2000 de euro ,negociabil!
B_i_t_z_a
!Masina Impecabila!
mihai 83
A fost revopsita,nu-i asa?
B_i_t_z_a
!7up
B_i_t_z_a
!Nu bate, nu troncane....nu intra apa!
B_i_t_z_a
An 2003 , Clima, 27000 de km , 90 de cai, masina impecabila!
B_i_t_z_a
Valabila
vyalli
Filtru sport Green (in locul celui original,fara alte modificari) = 80 euro - ai o poza cu filtru asta montat pe masina?
B_i_t_z_a
Valabil
B_i_t_z_a
!UP
B_i_t_z_a
Masina Valabila
B_i_t_z_a
!up
B_i_t_z_a
Valabilă
Alex4u
Nu te contrazic ca masina e impecabila..dar aia cu 90 de cp nu;)
COSMIN-uau
Alex4u de ce crezi ca nu ar avea 90 de cai,sti cati cai iti dau un soft si o evacuare sport
fuzzzy
Maxim 10 cai, si poate nici aia, insa daca mai sunt si alte modificari, nu iese din discutie, e posibil.

Oricum, cel mai clar se poate dovedi pe stand. Cine vrea sa se convinga, sa duca masina la un test dyno si se edifica.
B_i_t_z_a
!Valabila, impecabila, negociabila smile.gif
B_i_t_z_a
!UP
B_i_t_z_a
!De vanzare ,cine vrea sa o vada in Bucuresti ,saptamana viitoare am drum pe acolo.0740 615 977 pentru mai multe detalii!
B_i_t_z_a
Luni ,Marti sunt in Bucuresti, daca doreste cineva sa vada masina ,ma puteti contacta la 0740 615 977!Masina merita vazuta!
B_i_t_z_a
!up
B_i_t_z_a
Încă sunt in București , mașina merita văzută , pret negociabil
B_i_t_z_a
Up ,masina impecabila de vanzare , nu bate nu troncane.....accept orice test
B_i_t_z_a
Up! 28000 de km,merge perfect!
B_i_t_z_a
! up 29000 de km ,pret fara unele dintre imbunatatiri 1800 de euro!
B_i_t_z_a
!up

12 Oct 2011, 11:38:
!Astept oferte! Masina impecabila
B_i_t_z_a
!Valabila
B_i_t_z_a
!up
B_i_t_z_a
! Masina Valabila
B_i_t_z_a
!up
B_i_t_z_a
! Impecabila !
B_i_t_z_a
!Astept oferte , masina impecabila ....sta degeaba!!!
B_i_t_z_a
!7Up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.