Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Jenti echipate cu cauciucuri de iarna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
Paco_il
Salutare!
Cumpar jenti in 4 prezoane pentru Solenza 4X100, echipate cu cauciucuri de iarna.
Cumpar si separat doar jentile sau doar cauciucurile de iarna.
Astept oferte!
Paco_il
up
espacern
Jante de tabla sau de aliaj pe 14 gasesti aici:
http://www.reno.ro/-VAND-JANTE-ALIAJ-ORIGI...94613-s270.html
@+
comy_nsl
de tabla am eu 4 bucati pe 13....purtate doar 37000km,drepte,bune.....150ron 4 bucati+taxe postale in jur de 45ron....0762978822sau comy_nsl.....salutare
Paco_il
@ espacern: jentile se potrivesc si la solenza, mai astept niste oferta si daca e te caut, mersi mult...dar nu ai drum prin bucuresti sau constanta?
@ comy_nsl: mai studiaza si tu piata
comy_nsl
sincer cred ca ar trebui sa studiez oamenii carora le vand produse....si nu e vina mea ca nu ai bani de niste jante bune....o seara placuta....
Paco_il
smile.gif)) bine asa, nu e vorba de bani, dar mai mult de 100 leinu se merita sa dau. si caut inca si cu cauciucuri de iarna poate gasesc ceva bun
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up

Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
andrei8rea
Cat ti-ai propus sa dai pe o anvelopa de iarna? Am doua Fulda 165/65/14 impecabile, poze la cerere.
Paco_il
as avea nevoie de un set, ca nu stiu daca mai gasesc acelasi model sa iau inca 2
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
bundy220
QUOTE(comy_nsl @ 24 Aug 2011, 18:34)
de tabla am eu 4 bucati pe 13....purtate doar 37000km,drepte,bune.....150ron 4 bucati+taxe postale in jur de 45ron....0762978822sau comy_nsl.....salutare
*


Pretul e pentru toate 4?
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
Paco_il
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.