Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]DACIA SUPERNOVA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AndreiSN
Vand daciutza mea supernova 2001 , km in jur de ~87 de mii , pe ceasuri ~325000 ( au fost schimbate ceasurile insa problema nu disparut complet joaca acu vitezometrului umpic )
Culoarea este alba , cu mici defecte de caroserie ( pe care incerc sa le rezolv acum )
Conductele de frana sunc shcimbate cu unele noi de cupru , lichdidul de frana la fel , franele aerisite
ITP valabil pana in 2013
Cd mp3 + stick+usb + 2 boxe ovale pe polita din spate
Polita din spate este intarita cu un profi L.
Oalele au fost luate umpic de rugina insa au fost reparate grunduite si date cu antifon cauciucat , la fel si podeaua cu antifon cauciucat.
Pompa de benzina a fost schimbata cu alta de origine bosch , sita din rezervor la fel.
Injectoarele au fost curatate si ele , corpul clapeta curatat si el cu tot cu motoras.
Bobina de inductie a fost schimbata cu una de solenza , iar fisele sunt originale Beru.
Masina consuma 5.5% consum mixt 80% in afara 20% in oras.
Dupa reparatiile la aripi , necesita vopsire , totala sau locala , adica merge si locala.
Pun niste poze cu defectele care le are ( la tabla ).

Pret 1000E , insa accept si schimburi in principiu cu masini pana in 1600cmc , prefer Opel Astra F , Opel Corsa , Daewoo Matiz , merge si un cielo dar neaparat GPL , Peugeot 106 , 306 , etc masini in general micute , nu ma dernjeaza daca sunt coupe , nu conteaza daca e benzina sau motorina.
kata77
ma intereseaza, un nr de tel se poate, ms
AndreiSN
0766366646 - Andrei
AndreiSN
Sus ! In banii astia dau si piesele de schimb care le am la vanzare , 2 planetare , o fulie , etc.
AndreiSN
susss
AndreiSN
Sus
AndreiSN
susss
AndreiSN
inca o mai dau , dar presimt ca ma voi razgandii curand biggrin.gif
shake
daca dai masina , nu vrei sa faci un coleg de pe forum fericit cu JANTELE tale? biggrin.gif ( schimb )
AndreiSN
inca valabil , 999 Euro
1zamirel
cielo fara GPL, din 2001, executive, alb?? propietarul este un vecin, vrea diferenta 2500 lei.
AndreiSN
Nu pot oferii diferenta momentan , ps: tu cunosti masina mea.
AndreiSN
Inca o mai dau smile.gif 998 Euro
AndreiSN
UP !!! 997 EUR.
AndreiSN
996 EURO
AndreiSN
UP 995 !
AndreiSN
Up !!! 994
AndreiSN
Up !!! Pret nou! smile.gif 1250Euro
Update de stare :
am vopsit zonele reparate
ceasuri de bord logan cu cb si consum instant
schimbat toate cele 4 bucsi bara stabilizatoare
schimbat ulei + filtru
e.isnan
Multumesc de PM! sunt interesat, vad ca ati depus multa munca la masina.
V-as ruga sa mai imi dati detalii despre dotari (daca are ceva suplimentar),
precum si cateva poze noi (dupa reparatii), daca se poate.

Va multumesc!
GB
AndreiSN
Poze o sa ii fac maine cateva pe lumina , reparatia nu este una de nota 10 dar este mult mai ok decat rugina. Dotari suplimentare nu prea are decat cele enumerate :
- Ceasuri logan cu consum instant
- Plafoniera opel kadett iluminata cu LED-uri albe
- Cd Mp3 + stick + card
Cam astea cred ca sunt niste " dotari " care inseamna ceva la confortul masinii , as fi vrut sa ii pun si geamuri electrice dar n`am gasit nimic sa-mi convina la bani tongue.gif
AndreiSN
Nu am apucat sa fac poze pe lumina , si nu cred ca apuc pana sambata , ca dimineata plec pe intuneric si seara ajung pe intuneric tongue.gif am facut cateva cu blitzul , o sa mai incerc maine dimineata ca e mai lumina decat la 8 seara

<span class='edit'>21 Sep 2011, 19:59:</span>
Poze pe zii tongue.gif
Orice alte poze , cereti si voi face in limita timpului meu disponibil smile.gif
AndreiSN
SUS !!!
AndreiSN
Sussss
AndreiSN
Hap !
AndreiSN
sussssss
AndreiSN
Nu mai este nimeni interesat ?
AndreiSN
Inca o dau , vreau sa iau ceva mai nou , de la meridian am pus ochii pe un matiz cu gpl , fac finantare si iau matizul , deci supernova ori tichet rabla ori o ia cineva , e pacat de ea...
AndreiSN
Nu vrea nimeni o supernova ? 1200 euro !! fast !!!
AndreiSN
SUS !!!! 1119 EURO !!
AndreiSN
Sus !!!! 45 de mil !!!

+ Ceasuri Logan cu C.i
+ Cotiera
+ Plafoniera LED
+ Cauciucuri bune
+ Jante aliaj
+ Pompa benzina originala noua ( are 3000km maxim mersi cu ea )
+ Antifon cauciucat pe podea ( vezi poze mai sus )
AndreiSN
Sus !!!
AndreiSN
Sus !!!
AndreiSN
susssss
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.