Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Capace roti originale Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
irinel.onofrei
Cumpar 4 capace pt roti , cele originale, de Solenza, noi sau vechi.
Cele vechi trebuie sa fie in stare buna si foarte buna ca sa le cumpar.
BoR
Salut! Si eu caut de ceva timp si din pacate nu gasesc prin magazine.Ca variante ar mai fi Bursa forumului, dezmembrarile sau acest site, dar momentan nu au pe stoc: http://pieseauto.bizoo.ro/vanzare/259310/C...a-Dacia-Solenza
irinel.onofrei
QUOTE(BoR @ 26 Aug 2011, 00:10)
Salut! Si eu caut de ceva timp si din pacate nu gasesc prin magazine.Ca variante ar mai fi Bursa forumului, dezmembrarile sau acest site, dar momentan nu au pe stoc: http://pieseauto.bizoo.ro/vanzare/259310/C...a-Dacia-Solenza
*



Am facut o comanda acum vreo 2 luni si am primit urmatorul raspuns :
"din pacate nu avem pe stoc 4 capace doar in toamna vor da drumul la matrita
marcel bonta" de la Bonta Marcel Nicolae [bonmarccluj@yahoo.com]

Intre timp, l-am adaugat pe YM si eu tot intreb , poate poate or da astia drumu la matrita aia or whatever...

Cat despre dezmembrari...probabil ca daca le gasesc sunt la fel de praf ca ale mele...
bogdanelkva
Am eu 4 bucati,stau in garaj de cativa ani,tin minte ca sunt intregi,numai ca s-a dus argintiul ala de pe ele... rolleyes.gif
irinel.onofrei
QUOTE(bogdanelkva @ 26 Aug 2011, 08:13)
Am eu 4 bucati,stau in garaj de cativa ani,tin minte ca sunt intregi,numai ca s-a dus argintiul ala de pe ele... rolleyes.gif
*



Bogdan, pune te rog frumos cateva poze cu ele si , daca le vinzi, spune-mi pretul pe toate 4.
bogdanelkva
Iaca poze: tongue.gif
[attachmentid=1627745598] [attachmentid=1627745599] [attachmentid=1627745600] [attachmentid=1627745601]
Nu le-am mai spalat,nu le-am mai cosmetizat,sunt intregi,eu nu le mai port demult pe roti ca nu imi place formatul lor.
Pretul...cat dai,sa fie toata lumea multumita. smile.gif
25 lei e bine?
irinel.onofrei
QUOTE(bogdanelkva @ 27 Aug 2011, 14:13)
Iaca poze:  tongue.gif
[attachmentid=1627745598] [attachmentid=1627745599] [attachmentid=1627745600] [attachmentid=1627745601]
Nu le-am mai spalat,nu le-am mai cosmetizat,sunt intregi,eu nu le mai port demult pe roti ca nu imi place formatul lor.
Pretul...cat dai,sa fie toata lumea multumita. smile.gif
25 lei e bine?
*




Imi pare rau ca nu am raspuns pana acum, nu stiu de ce dar nu am primit notificare.
Facem targul, cum mi le poti trimite ? Eu sunt in Bucuresti sau in Bacau, dupa caz.
Marti fac drumul Bacaui-Bucuresti, daca stai pe traseul asta, da-mi te rog un bip ceva la 0742 573 013 sau un email la irinel.onofrei@gmail.com

Multam,

11 Sep 2011, 09:30:
FUCK ! sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.