Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Alarma Cobra 3868
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
romeo3108ro
Alarma all-in- one cu sirena autoalimentata,comandata de telecomanda originala a masiniicu sirena piezzo.
Caracteristici:
*senzori volumetrici
*senzor geam spart
*senzor soc cu o singura zona
*senzor antitractare-antiridicare
*Nominal voltage 12 VDC
*Operating voltage range 9 - 16 VDC
*Central unit temperature range -40 °C - + 85°C
*Siren temperature range -40 °C - + 105°C
*Siren power: > 118 dB (A)
*Max. consumption: < 13 mA
pret 400 ron(asigur montaj pentru zona Bucuresti)
Contact:Ym romeo3108ro sau 0721449444
cosmin_2300
Ai uitat prežul smile.gif
george_scala_2004
vreo 200 de euro... wink.gif
romeo3108ro
up !!!
romeo3108ro
up! montaj gratuit pentru bucuresti ,trimit si in tara cu transport gratuit!!!
Praetorian1
OFER 300 ....(TRANSPORTUL PRIN POSTA ROMANA IL SUPORT EU........ merge?....ai montat pe vreo laguna 2?
se poate monta pe mufa special destinata a magistralei?.cea situata in partea stanga in portbagaj?......
sunt interesat dar numai daca imi dai garantie ca merge pe laguna 2 fara a interveni in magistrala masinii....(crede-ma ca am inceput sa fac colectie de alarme nefunctionale....adica TEPE DE LA COLEGII DE FORUM.....care vand ceva si pe urma se dau la FUND) gun3.gif si tot ei sunt aia ofuscati ca le reprosez....ca doar ei mi-au vandut ceva BUN wacko.gif

DUPA POZE AR PAREA CA MERGE.....CATI PINI ARE LA MUFA DE CONEXIUNE PRINCIPALA....SI AI VANDUT LA VREO CINEVA CU LAGUNA 2?PH1?
CHIAR MA INTERESEAZA , NU SCRIU CA SA TREACA TIMPUL.....
ALARMA E NOUA SIGILATA?........TREBUIE SA FIE VIRGINA CAND SE PUNE PE MASINA rolleyes.gif ....CEL PUTIN ACEST RASPUNS L-AM PRIMIT SI EU DE LA SERVICE...DUPA CARE SE CODIFICA DUPA CAN-UL MASINII....NEMAIFIIND UTILIZABILA PE O ALTA MASINA,,,,, wacko.gif
Praetorian1
mai existi?...........mai ai alarma????????????? blink.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif
marius.tt
e ca asta?
ajuta-ma si pe mine cu conexiunea firelor
Praetorian1
CHIAR,,,,,MAI AI ALARMA?....DE OBICEI ALTII MAI SI CITESC RASPUNSURILE LA CEEA CE AU POSTAT,TU NU???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.