Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] HOTEL ROTI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Banu1974
VINE iarna.Multi vor trebui sa cumpere ,cu legea care intra in vigoare de la 1 noiembrie,roti,cauciucuri de iarna.Cum majoritatea nu au spatiu de depozitare ,va fi o mare problema cu depozitarea acestora.deci...Ofer spatiu de depozitare roti,asigur montat demontat contra sumei de 10 ron per roata lunar.la mai mult de 4 bucati se negociaza. Pt. detalii: 0724112242 Costin.
cosmin_2300
Adică 480 lei pe an? blink.gif
La firmele specializate (alea de-ți dau și factură, deci plătesc TVA) costă 1 EUR/lună/anvelopă!
argon
Inteleg ca el are in suma si montat /echilibrat de 2 ori pe an..
cosmin_2300
Eu înțeleg că asigură montat/demontat roți de pe mașină, nu anvelope pe jante wink.gif
betamax
Adevarul e ca montarea/demontarea unei roti este o operatiune de mare arta si precizie, nu o poate face oricine. Iar dupa ce ai dat o roata jos, musai sa o re-echilibrezi inainte de a o remonta, ca plumbu' ala de 10g (exemplu) s-a oxidat si trebe pus altu' (in acelasi loc si tot de 10g). Si asa are (sau isi face) tot romanu' de lucru.
Banu1974
daca voi gasiti cu un euro.e ok.tin deja de 1 an cateva seturi de roti.montarea rotilor la orice vulcanizare e minim 50 ron.se ofera si chitanta si proces verbal.
f.marinescu
Cine te-a pacalit ca montarea rotilor la vulcanizare este 50 ron ?
br0klyn
QUOTE(f.marinescu @ 29 Aug 2011, 12:08)
Cine te-a pacalit ca montarea rotilor la vulcanizare este 50 ron ?
*



Montarea si echilibrarea rotilor te ajunge cam 50 de ron , asa am platit eu .
Iulikk
Ba my friends... va place sa va kkti in toate topicurile? Nu va convine nu apelati la serviciile omului si vedeti-va de treaba... Omu' a expus o oferta de servicii, va convine bine, nu va convine mergeti mai departe.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.