Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: probleme
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > PDA / GPS
aditã
salutare!problema e urmatoarea!am instalat si eu igo primo pe un asus r 300 si cand intru in harta imi da urmatoarea eroare(failed to open file:map_housenuber_bg@3x28.bmp)
ce sa fie ce sa fie?
Alydor
fie e data.gro fie branding.gro

Suma respectelor, Alydor
eugen_b_e
E vorba de data.zip sau branding.zip . Fisierele cu terminatia "gro" sunt pentru amigo pentru Win Ce si WM si igo de pe android .
@adita - incearca sa pui un kit adaptat pentru rezolutia 320x240 sau sa pui intai data.zip care sa contina rezolutia ta si un branding.zip chel .
Alydor
scuze am gresit terminatia. ma gandeam la amigo...



Suma respectelor, Alydor
aditã
ok! o sa incerc asa desi kitul de rezolutie il am de pe vrema cand aveam igo 8 si functiona!daca nu ma descurc o sa va mai bazai!era o vreme cand incepusem sa invat toate chichitele astea dar le-am uitat caci nu am mai schimbat softul de ceva timp!

30 Aug 2011, 20:11:
neaaa,nu ma descurc!
Alydor
degeaba ai data.zip-ul.. ca nu te ajuta doar ala. trebuie data.zip de la primo. au modificat structura de fisiere din el si nu mai bate cu ce cauta primo.


Suma respectelor, Alydor
aditã
hai ca am reusit ceva!am copiat ceva in 320x240 din 480 cu nu mai stiu cat!acum intra in harta fara sa mai imi dea eroarea dar mi se restrateaza gps-ul!de cate ori intru se restarteaza!
Alydor
cauta un alt kit. Primo 1.2 (9.2.1.179499) (320x240) de exemplu



Suma respectelor, Alydor
aditã
hai ca am reusit pana la urma sa fac versiunea 1.1 sa merga cu ajutorul unui user!speedcams gasesc pe undeva?am citit pe un forum ca versiunea de primo nu mai suporta alertele de speedcams
Alydor
suporta alertele . Poti sa stai linistit de asta


Suma respectelor, Alydor
corbex
Doar ca trebuie sa setezi undeva ca le vrei.
Cauta pe net cu "speedcam", sint doua site-uri care se ocupa de asta. Fara drepturi de autor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.