Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Scaune fata de DACIA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionut.tanase
Vand scaunele de fata de pe dacie din 1999 (modelul pe tabla). Am luat unele de ford si le-am montat in locul celor de dacie iar cu astea nu mai am ce face.
Prin urmare ... daca esti din Pitesti sau vii pana la Pitesti (nu trimit prin posta/curier) le dau cu 50 lei ... amandoua. Au si tetiere ...

Scaunele sunt bunicele ... pot trimite poze cu ele sa vedeti starea lor. Sau se pot vedea la fata locului. Scaunul din dreapta are o mica problema la mecanismul de inclinat spatarul ... cred ca se poate repara.
Scaunul de la sofer prezinta doua gauri daca nu ma insel ... in burete insa se poate coase sau se poate pune husa.
Nu va asteptati la scaune "ca noi" pentru ca nu sunt ... de aia si cer pe ele 50 lei...

Consider ca este un pret corect.

Scaunele sunt de vanzare pana sambata viitoare. Daca nu se vand le duc la tara. Pana atunci insa le tin in masina.



4 Sep 2011, 18:08:
Cam asa arata scaunele ... Sunt bagate in masina si le-am facut doua poze fara sa le mai scot afara.
ionut.tanase
sus cu ele wink.gif . accept si schimb cu piese de dacie. oferiti pananu le duc la tara ca pe urma dracu le mai aduce inapoi smile.gif)
ionut.tanase
valabil.
ionut.tanase
valabil azi si maine dupa care pleaca la tara ... si acolo vor ramane.

9 Sep 2011, 07:36:
hai cu ele sus ... valabil pana diseara.
ionut.tanase
SE POATE INCHIDE. MULTUMESC!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.