Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] pt. Laguna 2 set piele 100 lei/set, nou
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4
R_1_9
Vand pentru Laguna 2, set piele schimbator, frana de mana, maciulie, pret 100 lei/set. Produsele sunt din import, noi, fabricate din piele naturala de calitate ( superioare celor originale de pe Laguna 2, unde la schimbator si frana de mana e piele artificiala), prin montarea lor interiorul autoturismului primeste un aspect placut, nou. Tel. 0752.813.347
Livrez prin posta, cost aproximativ 5 lei/livrare.
R_1_9
Pentru montarea pe autoturism, la pielea de la frana de mana si cea de la schimbator, se va folosi rama de plastic de la vechea piele, care se va prinde cu un capsator (setul contine doar pielea fara rama de plastic).
R_1_9
Up!
R_1_9
Asigur si montarea cadrului de plastic ( frana de mana si schimbator viteze) si pielea de la nuca schimbator viteze, tarif 60 lei ( se trimit piesele vechi prin colet postal, eu fac partea de manopera si trimit coletul cu piesele noi montate inapoi - termen executie de pe o zi pe alta).
Mentionez ca produsele sunt din piele de calitate si fabricate in Marea Britanie.
Postez cateva imagini cu etape ale montajului.
R_1_9
up
R_1_9
Up
R_1_9
Pret nou, 120 lei/set
R_1_9
Cam asa arata ornamentele de piele (schimbator, frana de mana, manson) montate pe Laguna 2

15 Sep 2011, 22:08:
up!
R_1_9
Up!
R_1_9
Valabil, ultimul set!
R_1_9
UP!
R_1_9
Stoc nou. Pret nou, 130 lei/set.
R_1_9
up!
R_1_9
up!
BlackHole
Ma intereseaza daca dai pielea doar pentru maciulie (nuca) si la ce pret.
R_1_9
Mentionez ca este pentru modelele de Laguna 2 ph.1 ( fabr. 2001-2004). Kitul este doar pentru persoanele pasionate de Laguna, deoarece montarea necesita o doza oarecare de efort, rabdare, indemanare etc.
R_1_9
Up!
R_1_9
Valabil
R_1_9
Pot livra ornamente din piele si pentru alte marci/modele auto. Detalii prin PM.
Tel. 0752.813.347
R_1_9
Up
StefanT
Tin sa il felicit pe initiatorul topicului pentru corectitudinea de care a dat dovada de-a lungul discutiilor noastre, si in general pentru ideea sa.
Vineri am primit si eu setul, si de cand am deschis coletul am ramas: "Oau, ce piele!!"
In conditiile in care de cateva luni cautam asa ceva, si peste tot in Bucuresti mi s-au cerut preturi de minim 80 ron pe element cu produse inferioare, cand am vazut la inceput anuntul acesta am fost sceptic, era prea frumos sa fie adevarat. Si sincer am comandat cu speranta sa fie cat de cat OK, insa cand le-am vazut cum arata...

Cum a scris si initiatorul, daca nu sunteti pasionati sa bricolati putin, e mai dificil de dus la capat treaba! Eu personal consider ca a meritat asteptarea si munca mea, cand am terminat maciulia am ramas cu un zambet pe fata de parca imi vedeam masina noua in showroom.
Am facut si poze, insa sunt facute cu telefonul, promit sa fac ceva mai clar si sa postez.

Recomand cu caldura!
R_1_9
Multumesc Stefan pentru aprecieri!

Pentru posesorii de Laguna 2 care au cotiera acoperita cu material textil si vor sa realizeze un upgrade, am piele pentru cotiera, culorile gri si negru. Cotiera arata ca in imaginea atasata, pielea este naturala, de calitate superioara si prelucrata cu utilaje profesionale. Se monteaza pe capacul de cotiera prin lipire cu adeziv, dimensiunea este exacta. Pret 150 lei.
R_1_9
Up!

R_1_9
Pentru Bucuresti si Bacau, se poate asigura montaj contra cost la numarul de telefon 0766.383.383 de catre userul StefanT.

Produsele sunt din import, realizate pe utilaje profesionale, in fabrica de componente de prima dotare pentru industria auto.
R_1_9
Produsul este de calitate OEM, nu este artizanal!
R_1_9
Valabil
R_1_9
Valabil. Tel. 0752.813.347
R_1_9
up
R_1_9
up
R_1_9
up
VRS_80
Te rog sa-mi faci o oferta avantajoasa pt. ambele seturi.Astept raspuns pe PM.Mersi.
R_1_9
valabil
VRS_80
Lavabil...lavabil... si oferta pt. mine unde e?
R_1_9
up
R_1_9
up
R_1_9
Kit 3 componente piele Laguna 2 (schimbator de viteze + maciulie + frana de mana) = 120 lei
Piele cotiera Laguna 2 (gri sau negru) = 150 lei
Cost transport 10 lei. Tel. 0752.813.347
R_1_9
Up!
R_1_9
valabil
R_1_9
up
R_1_9
up
R_1_9
Kit 3 componente piele Laguna 2 (schimbator de viteze + maciulie + frana de mana) = 120 lei
Piele cotiera Laguna 2 (gri sau negru) = 150 lei
Cost transport 10 lei. Tel. 0752.813.347
R_1_9
valabil
R_1_9
up
R_1_9
pt. mail si online adresa r19reparatii@yahoo.com
StefanT
Pentru potentialii cumparatori, pun niste poze cu pielea acum, la vreo 2 luni de la montaj.
Daca nu se observa din poze, desi ma indoiesc, arata impecabil si se simte impecabil smile.gif
R_1_9
up
R_1_9
up!
COSMIN-uau
salut zimi si mie pretul la toata consola ce am insemnat eu
R_1_9
pt. detalii pe mail si online la adresa r19reparatii@yahoo.com
R_1_9
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.