Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Folie Auto+ Autorizatie RAR
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
drgreno
Salut.
Vand Folie Auto Super Dark Black ( 50 Cm x 300 CM ) + Autorizatie RAR.Setul contine cutter,racleta si instructuini de montare a foliei.
Pret: 100 lei.
para06
Cutia aia in care e pusa folia nu e daia la 10 lei din orce magazin auto? laugh.gif
drgreno
Ba da. Am mai multe suluri din acestea si de aceea m-am gandit sa le dau alaturi de autorizatie.
radu m
sal
autorizatii dai separat ma intereseaza 3
br0klyn
DOar autorizatia cat costa ?
drgreno
Da. 85 lei autorizatia daca vrei 3.

<span class='edit'>5 Sep 2011, 23:37:</span>
Nu pot da mesaje PM.
Deci autorizatia 85 lei.(autorizatia este valabila pentru geamurile laterale spate + luneta,contine si holograme de lipit pe geam.
Pentru cei interesati pentru geamurile fata,ofer pachet folie auto+autorizatie pentru fata la pretul de 125 lei( nu pot da decat autorizatie fata pentru ca vine cu folie inclusa).
Transportul se face prin posta,plata la ramburs. (transportul suportat de mine).
Daca este cineva interesat specifica pe forum si apoi vom lua legatura telefonic.
Multumesc.
marius80_eugen
Folia aceea este cea ieftina din targ la 10 ron cutia , este no-name . Nu este Llumar , 3M sau futachi , nu e nimic . Autorizatiile sunt trase la imprimanta si nu sunt valabile fara semnaturi si completate de firma care o monteaza .
Trebuie autorizatie RAR pe produs , dar si pe montaj , altfel puteti sa trageti la imprimanta exact pozele acestea atasate si este acelasi lucru , pt ce sa mai dati banii pe ceva la fel de ilegal ca si daca nu aveti nici o autorizatie ?
drgreno
Folia am specificat si mai sus ca este no-name.Autorizatia este legala( nu este trasa la imprimanta).Eu le iau de la o persoana care si monta dar acum nu prea mai face montare doar vinde autorizatia si clientul isi asigura singur montarea.

PS: Am dat sulurile de folie ce le mai aveam pe acasa. Acum am la dispozitie doar Autorizatii.
Autorizatie valabila geamuri laterale spate + luneta : 85 lei.
aleksanders
autorizatia aia este apa de ploaie fara insemnele care se pun intre folie si geam, de obicei, pe unul dintre geamurile laterale - ca sa nu mai zic ca defapt ce dai tu este un certificat de conformitate a foliei si nu o autorizare ( montajul intrun service agreat rar pentru asa ceva)
drgreno
Daca te uiti atent la prima poza se observa si acele insemne care se pun intre folie si geam( prinse de autorizatie cu agrafa). 3 timbre sau holograme ( 2 pt geamuri si unul pt luneta).
Pentru montajul intr-un service agreat RAR se dau ceva bani.Asta este o solutie mai ieftina.
aleksanders
o solutie mai ieftina fara temei legal - cel ce cumpara asa ceva o face pe barba lui
drgreno
Da.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.