Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Odorizante auto California Scents SUA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
XMI
Vand celebrele odorizantele California Scents - Golden State Delight (AROMA DE GUMA " TURBO " CE TINE PANA LA 60 DE ZILE).
Produsele sunt ORIGINALE - Importate direct de la California Scents Inc. (SUA).

Avantaje:
-un miros incantator ce ne aduce aminte de copilarie multora dintre noi -mirosul inconfundabil si f. placut al gumei "turbo"
-100 % ORGANICE SI BIODEGRADABILE, NU contin chimicale si NU sunt toxice, ceea ce inseamna ca nu trebuie sa-ti faci griji pentru sanatatea ta sau a copilului tau;
-NU este lichid sau gel, deci nu se varsa si protejeaza interiorul masinii;
-Cutiile sunt mici si incap perfect in suporturile de pahare;
-Ofer GRATIS capacele ce regeleaza intensitatea mirosului!
-Pot fi folosite si in casa, la birou etc...
-GARANTAREA CALITATII unui produs MADE IN USA!

PRET: 15 lei -special pentru colegii forumisti; Reducere pt. cantitati!
TEL: 0724.737.945
email: california.scents.usa@gmail.com
site: www.california-scents.blogspot.com

Livrarea se face personal in Bucuresti, in principal in zona parcului Tineretului, intrarea dinspre Sincai. Pentru provincie trimit minim 4 bucati prin posta cu plata ramburs, cumparatorul suportand taxele postale (aprox 7 lei). Intre 5 si 10 bucati trimise prin posta, transportul este gratuit cu conditia sa se plateasca in avans contravaloarea odorizantelor. Peste 10 buc. pret negociabil...
adi85
Salut,
au data de valabilitate? am mai cumparat odorizante California Scents si au tinut o saptamana doar...
Merci
mariusd4
Salut, doar Golden State Delight ai ? Lasa-mi un numar de telefon si un interval orar, in care ne putem intalni la Tineretului. Stima
XMI
Adi nu stiu daca au stantat data de expirare, o sa caut si te anunt. Totusi ori te-ai obisnuit cu mirosul (simtul care se adapteaza cel mai rapid) -intreaba-i pe altii care se urca in masina; ori daca nu, sa nu fi luat vreo chinezarie (ca astia copiaza tot). Ale mele sunt aduse de vineri direct import de la California Scents Inc. SUA si garantez pentru calitatea lor!

Marius eu stau in zona si ma poti gasi toata ziua in principiu, daca plec de acasa am oricum si in masina...da-mi un telefon la 0724737945 inainte si stabilim atunci. Am doar Golden State Delight.

Cand si unde mai sunt intalnirile voastre saptamanale ca pot veni si atunci (parca erau vinerea la 21.00, am mai fost in trecut)...

6 Sep 2011, 18:39:
QUOTE(adi85 @ 6 Sep 2011, 11:01)
Salut,
au data de valabilitate? am mai cumparat odorizante California Scents si au tinut o saptamana doar...
Merci
*




Am aflat de la colaboratorul meu ca a avut in trecut o serie de la California Scents tot Golden State Delight (guma turbo) ca cel din imaginea de jos si care intradevar tinea mai putin.
Am inteles ca nu expira daca nu sunt deschise (sunt in cutii de metal inchise ermetic).
Astea pe care eu le am garantez pentru calitatea lor! Sunt aduse direct din SUA de la California Scents Inc si sunt testate de atatea luni de mine si de prieteni...
XMI
Golden State Delight =aroma guma turbo -15 lei
Odorizantele se afla pe stoc...livrare imediata!
Tel: 0724.737.945
XMI
Pentru cine mai vrea odorizante ma va gasi astazi la intalnirea din Bucuresti de la Sala Polivalenta la 21:30...
XMI
pe stoc....livrare imediata!
XMI
up!
c_costel
Am cumparat si eu astazi 2 buc. , user serios ,recomand.
XMI
Merci Costel. Am mai dat si la intalnirea reno.ro de vinerea trecuta...
In continuare valabil...
XMI
Astazi de la ora 20:00 si pana seara tarziu ma gasiti in parcarea mare din fata Case Poporului de la intalnirea pejo.ro

Pret: 15 lei/bucata cu capac pentru ajustarea intensitatii aromei INCLUS in pret!
XMI
OFERTA NOUA: trimit in provincie prin posta cu ramburs minim 2 odorizante! Intre 2 si 5 bucati trimise se mai adauga 7 lei transportul; De la 6 bucati trimise cu plata ramburs transportul este GRATUIT!

Golden State Delight (guma turbo) pret 15 lei /buc. cu capac ajustabil inclus in pret!

Livrare imediata din stoc permanent...

Tel: 0724.737.945
XMI
up!
XMI
OFERTA NOUA: trimit in provincie prin posta cu ramburs minim 2 odorizante! Intre 2 si 5 bucati trimise se mai adauga 7 lei transportul; De la 6 bucati trimise cu plata ramburs transportul este GRATUIT!

Golden State Delight (guma turbo) pret 15 lei /buc. cu capac ajustabil inclus in pret!

Livrare imediata din stoc permanent...

Tel: 0724.737.945
XMI
OFERTA: trimit in provincie prin posta cu ramburs minim 2 odorizante! Intre 2 si 5 bucati trimise se mai adauga 7 lei transportul; Peste 5 bucati trimise cu plata ramburs transportul este GRATUIT!

In Bucuresti livrarea se face in principal in Sectorul 4 (parcul Tineretului, Timpuri Noi), dar si in alte zone in functie de traseul meu zilnic (stabilim la telefon).

PE STOC: Golden State Delight (aroma guma turbo) pret 15 lei /buc. cu capac ce ajusteaza intensitatea mirosului inclus in pret! (pe care altii cer bani in plus, ATENTIE!)

Livrare imediata din stoc permanent...

Pentru cantitati...pret negociabil!

Tel: 0724.737.945
XMI
up!
XMI
OFERTA: trimit in provincie prin posta cu ramburs minim 2 odorizante! Intre 2 si 5 bucati trimise se mai adauga 7 lei transportul; Peste 6 bucati trimise cu plata ramburs transportul este GRATUIT!

In Bucuresti livrarea se face in principal in Sectorul 4 (parcul Tineretului, Timpuri Noi), dar si in alte zone in functie de traseul meu zilnic (stabilim la telefon).

PE STOC: Golden State Delight (aroma guma turbo) pret 15 lei /buc. cu capac ce ajusteaza intensitatea mirosului inclus in pret! (pe care altii cer bani in plus, ATENTIE!)

Livrare imediata din stoc permanent...

Pentru cantitati...pret negociabil!

Tel: 0724.737.945

ATENTIE!
M-am documentat mai bine si aveti grija ca exista 2 feluri de odorizante California Scent de tip cutie metalica si anume CAR SCENTS (pe care le aduc eu) si SPILLPROOF ORGANIC (varianta low-cost cu aroma mai putin puternica si care rezista mult mai putin ca primele). O sa pun poze cu cele 2 tipuri de odorizante sa vedeti diferentele intre cutii.

Primele 2 poze sunt cele low-cost/low-lasting pe care trebuie sa le ocoliti daca nu vreti sa fiti dezamagiti!
Poza 3 sunt cele pe care le vand eu...
XMI
up!
XMI
up!
XMI
OFERTA: trimit in provincie prin posta cu ramburs minim 2 odorizante! Intre 2 si 6 bucati trimise se mai adauga 7 lei transportul; Peste 6 bucati trimise cu plata ramburs transportul este GRATUIT!

In Bucuresti livrarea se face in principal in Sectorul 4 (parcul Tineretului, Timpuri Noi), dar si in alte zone in functie de traseul meu zilnic (stabilim la telefon).

PE STOC: Golden State Delight (aroma guma turbo) pret 15 lei /buc. cu capac ce ajusteaza intensitatea mirosului inclus in pret! (pe care altii cer bani in plus, ATENTIE!)

Livrare imediata din stoc permanent...

Pentru cantitati...pret negociabil!

Tel: 0724.737.945
XMI
OFERTA: trimit in provincie prin posta cu ramburs minim 2 odorizante! Intre 2 si 6 bucati trimise se mai adauga 7 lei transportul; Peste 6 bucati trimise cu plata ramburs transportul este GRATUIT!

In Bucuresti livrarea se face in principal in Sectorul 4 (parcul Tineretului, Timpuri Noi), dar si in alte zone in functie de traseul meu zilnic (stabilim la telefon).

PE STOC: Golden State Delight (aroma guma turbo) pret 15 lei /buc. cu capac ce ajusteaza intensitatea mirosului inclus in pret! (pe care altii cer bani in plus, ATENTIE!)

Livrare imediata din stoc permanent...

Pentru cantitati...pret negociabil!

Tel: 0724.737.945
XMI
Odorizante auto California Scents -aroma guma turbo -numai 15 lei!

Vand celebrele odorizantele California Scents - Golden State Delight (AROMA DE GUMA " TURBO " CE TINE PANA LA 60 DE ZILE).
Produsele sunt ORIGINALE - Importate direct de la California Scents Inc. (SUA).

Avantaje:
-un miros incantator ce ne aduce aminte de copilarie multora dintre noi -mirosul inconfundabil si f. placut al gumei "turbo"
-100 % ORGANICE SI BIODEGRADABILE, NU contin chimicale si NU sunt toxice, ceea ce inseamna ca nu trebuie sa-ti faci griji pentru sanatatea ta sau a copilului tau;
-NU este lichid sau gel, deci nu se varsa si protejeaza interiorul masinii;
-Cutiile sunt mici si incap perfect in suporturile de pahare;
-Ofer GRATIS capacele ce regeleaza intensitatea mirosului!
-Pot fi folosite si in casa, la birou etc...
-GARANTAREA CALITATII unui produs MADE IN USA!

PRET: 15 lei (inclusiv capacul ajustabil) -special pentru colegii forumisti; Reduceri la cantitati!
TEL: 0724.737.945
EMAIL: california.scents.usa@gmail.com
SITE: www.california-scents.blogspot.com

Livrarea se face personal in Bucuresti ori in fiecare joi la intalnirile saptamanale pejo.ro in Bucuresti (in fata Casei Poporului intre orele 20.oo-23.oo), ori in Sectorul 4 -parcul Tineretului, intrarea dinspre Sincai, Timpuri Noi -metrou, dar si in alte zone in functie de deplasarile mele prin Bucuresti. In principiu vorbim la telefon si stabilim.
In tara trimit prin posta cu ramburs minim 2 odorizante! Intre 2 si 7 bucati trimise se mai adauga 8 lei transportul; Peste 8 bucati trimise cu plata ramburs transportul este GRATUIT! Cu plata avans in contul personal la Banca Transilvania pot trimite cu transportul GRATUIT minim 5 odorizante!
flaviuf
Astazi am primit coletul, totul a decusr perfect. Este un baiat serios, vi-l recomand!
XMI
Ma bucur ca esti multumit. In 2 zile a ajuns din B in SB si l-a si ridicat...
Merci frumos si te mai astept!
XMI
up!
XMI
up!
XMI
up!
XMI
up!
XMI
Up!
XMI
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.