Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
myr81
Vand Dacia Solenza
AN: 2004
MOTOR:1.4. MPI
CARBURANT: BENZINA
KM : 68000
CONSUM: URBAN: 7%
EXTRAURBAN:4.5 - 5 %
CULOARE : GRI PERLA
SCHIMBAT RECENT: DISTRIBUTIE, BUCSI, DISCURI DE FRANA SI PLACUTE.
PRET: 1900 E
TEL: 0742-16.80.70
tribunul
Cat a costat masina noua?
br0klyn
Vreo 5000 E cred .
myr81
NU O AM DE NOUA. NU STIU.
tribunul
Al catelea proprietar esti? si de cand?
Ce versiune este? ce dotari are?
Poti sa-i faci cateva poze cu aripile spate, si interiorul portbagajului in zona oalele.
myr81
QUOTE(tribunul @ 7 Sep 2011, 11:39)
Al catelea proprietar esti? si de cand?
Ce versiune este? ce dotari are?
Poti sa-i faci cateva poze cu aripile spate, si interiorul portbagajului in zona oalele.
*



Sunt al 3-lea proprietar.
dotari nu prea are decat servo-frana, dezaburire luneta, reglaj faruri pe inaltime si cam atat.
o sa revin si cu ceva poze
marius.tt
up , nu e mai bun un logan?
myr81
up
f.marinescu
Cum sti ca are 68000 de km, daca au mai fost 2 proprietari. Poti sa presupui, dar unii se mai pricep...
myr81
QUOTE(f.marinescu @ 3 Oct 2011, 19:39)
Cum sti ca are 68000 de km, daca au mai fost 2 proprietari. Poti sa presupui, dar unii se mai pricep...
*



Atat are pe bord. Nu stiu. Cred ca se poate face ceva tester pt a se vedea daca a fost dat inapoi. Eu nu am facut.
AndreiSN
http://ro.wikipedia.org/wiki/Dacia_Solenza
Consum de 4.5% Unde tata ? la vale cu motoru oprit ? Dao-n masa de treaba ca nici matizu nu consuma atat. Nici daca mergi cu fix 60 la ora nu consuma 4.5 , consumul extraurban solenza / supernova este cam altul....
dan constantin
cita circoteala din partea dornicilor de postari dry.gif
solenza nu a fost chipurile buna,se da exemple numai cu "legenda logan"solenza e precum sandero"nascute moarte'' legenda MIOVENIULUI SI MAREA REALIZARE E LOGANUL! radmasa.gif
toate sunt si fac parte din noua familie dacia grup renault,dar prea mare importanta si apreciere fara justificare concreta sa dat loganului,si suratele lui au fost marginalizate tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.