Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Renault Clio Bicorp 3350 euro
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Ian
Vand Renault Clio bicorp an 2003,gri metalizat;89500 km;
3350 euro
Inchidere centralizata,alarma,jante aliaj cu cauciucuri foarte bune,radio CD cu comenzi pe volan,climatronic,oglinzi electrice incalzite,geamuri electrice fata,senzori de parcare,xenon,proiectoare de ceata,tapiterie in stare foarte buna.
Masina are distributia schimbata (acte doveditoare),si schimburile de ulei,filtre ulei aer,benzina,polen facute recent(acte).Folie autorizata RAR,detector de radar incorporat.
Motor 1390cm3;1,4l -16 valve-98 CP;
Pentru info suplimentare -telefon 0727445500
george_scala_2004
motor ? blink.gif
Ian
Sorry !
Motor 1390 cm3.
1.4l;16 valve;98CP;
jcdenton
1.4 16v din ce vad in poze
marius80_eugen
Banuiesc ca acele inlocuiri de piese s-au facut la 60.000 km . Acum are 90.000 km masina ... deci a trecut ceva timp , nu ?
Prin ce zona in Bucuresti stai ? Al catelea proprietar esti , actele sunt ok ? A fost troznita masina ? ( te intreb pt o prietena , nu de plictiseala )
Ian
Incerc sa iti raspund punctual;
1.Masina a fost achizitionata in leasing,apoi a trecut la proprietar persoana fizica (acelasi ce a avut masina pe firma) si apoi la mine.Deci pe carte sunt 3 proprietari
Ce intelegi prin"Actele sunt ok"??
Masina are valabil RCA, ITP pina la 20.08.2012
O sa ma uit pe facturi la ce data si citi km a avut masina cind a fost facuta distributia(la AutoCobalcescu)dealer Renault
iar revizia am facut-o in mai a.c.
Acum masina o tin la serviciu -in Dr.Taberei - lipsa locuri de parcare acasa -unde e acum cealalta masina .
Masina are citeva parti revopsite (tot la dealer Renault) ca urmare a trecerii timpului si a unor soferi neatenti care au lasat urme
Oricum,pentru cine vrea,se poate si verifica la un dealer autorizat,referitor la starea actuala
marius80_eugen
E ok , multumesc de raspunsuri . Te-am vazut si pe autovit smile.gif . Ii voi arata pozele si mai departe ea decide daca-i place , mai ales culoarea , ca asa sunt femeile icon_mrgreen.gif .
Oricum , BAFTA la vanzare !
Ian
Multumesc pentru urari si bafta si voua !
Ian
Salut,

Pentru ca am uitat sa mentionez,cel ce o va cumpara ,va primi si farurile si stopurile ce au fost initial pe masina(pentru ca pe spate am pus stopuri"tuning",iar pe fata farurile initiale erau usor imbatrinite de vreme).
Ian
Sunt de acord si cu anumite schimburi cu o masina mai mare.
Ian
Up !
3,300 euro.
Ian
Up !
3,200 euro
Ian
Incepind cu 5 octombrie pretul scade la 3,100 euro !
mars
Salut. In poza 7, ce martor e aprins in dreapta? De centura?
Ian
Salut,

Da,este martorul pentru centura.
Iar celalalt martor rosu aprins arata ca e trasa frina de mana.
Ian
3,100 euro in continuare.
Masina este intr-o stare de functionare foarte buna.
Ian
Masina s-a vandut.
Multumesc pentru gazduire

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.