Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault 12 TL
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
m1h41
[Vand] Renault 12 TL din '75


Stare perfecta de functionare

Masina este inscrisa in Romania

O vand pt cine vrea sa o reconditioneze si sa o pastreze ca masina de epoca!


NU PENTRU PROGRAMUL RABLA !!!


Pret 1500 euro!
cfr
ofer 600 lei
jcdenton
Obligatoriu pune pret, altfel te trezesti cu bijnitarizme gen "600 lei".
anton11
ofer 620 lei in starea actuala sau 1200 lei doar daca accepti sa-i faci ITP-ul la RAR !
Mentionez aceasta conditie din cauza filtrelor care se fac in trafic. O revizie efectuata chiar la RAR l-ar scuti pe cumparator de probleme ulterioare
cfr
De acord cu ce spune colegul,,mai ales ca masina e inscrisa..."pe Romania"
Pentru masinile vechi e o asigurare in plus ITP efectuat la Rar, asta pentru linistea ulterioara.
m1h41
masina are actele la zi si se circula cu ea biggrin.gif

cat despre pret................

..si apropoo...masina este pt cunoscatori nu pt.. "ofer 600 ron"..!!! tongue.gif
argon
Si cu toate aste anu ai pus pret desi e obligatoriu. textele 'pentru cunoscatori' sunt fumate demult, si in treducere libera e alte exprimare la 'pentru fraieri'
m1h41
Sper ca am multumit pe toata lumea!
PENTAGON
salut , as fi interesat lasa-mi te rog un numar de telefon
m1h41
0766141660
Cezar01
Sal,

Daca este posibil. afiseaza m multe foto ( motor, interior complet, portbagaj etc)
rugaminte: posteaza / trimite-mi un PM cu fotocopia CIV sau cum iti este la indemana,
apoi voi face o oferta,
unde mai exact poate fi vazut acest renault?
Multumesc.
m1h41
O sa mai pun azi poze daca am timp.

Ce te intereseaza sa vezi in copia CIV?

13 Sep 2011, 10:04:
Masina se poate vedea in Ploiesti!
mstaniloiu
Felicitari pentru masina - eu sugerez sa negociem la fata locului - asa e cel mai cinstit !


In legatura cu:

QUOTE(anton11 @ 8 Sep 2011, 15:00)
ofer 620 lei in starea actuala sau 1200 lei doar daca accepti sa-i faci ITP-ul la RAR !
Mentionez aceasta conditie din cauza filtrelor care se fac in trafic. O revizie efectuata chiar la RAR l-ar scuti pe cumparator de probleme ulterioare
*




Eu am avut ITP facut la RAR (cumparasem masina) si dupa 2 luni tot m-a oprit RAR mobil si mi-a cautat "nod in papura" si mi-au suspendat talonul pentru ca "se misca un far si noxe" . Am facut contestatie si am castigat - dar m-a costat timp si bani ...

ITP-ul e ITP oriunde cata vreme e facut fara a da spaga.
sutica
ofer 700 lei icon_mrgreen.gif
m1h41
nici o problema , tie ti-o dau degeaba...
sutica
ofer 1400 lei !
m1h41
ia mai incearca...!!! tongue.gif
sutica
1500 ron ?
cfr
Si eu am crezut ca pretul in euro este o greseala. Credeam ca sunt roni.
Exact contravaloarea unei Solenza...
razvan1985
nu te supara,dar un renault12,nu are geamuri "romsit"(made in romania),o fi vreo dacia transformata...
sutica
busonu de benzina vopsit ! rugina la capetele de prag ! Si multe altele ! 1500 RON E OFERTA MEA !
m1h41
Am oferta mult mai buna doar pe bari.

Dupa cum spuneam masina nu e pt cautatorii de chilipiruri, e pentru cunoscatori si pasionati!

Bafta!

17 Sep 2011, 21:46:
Pt razvan1985 !!!

Cat de sigur esti ca e o dacie transformata?
Alex4u
In euro e pretul smile.gif)?
vallyyy
Da de ce nu pui si cartea de identitate din care sa reiasa ca e un renault 12 autentic?
m1h41
wink.gif
dan constantin
in acte este renault 12...in poze o dacie cu embleme de renault
anton11
Faptul ca deja ai montat instalatie GPL ii reduce drastic pretul.
O clasica de valoare nu are ce cauta pe ..GPL.
Nu de alta , dar tevi pe dedesupt, gauri si gaurele prin portbagaj, furtunase de apa calda pe la motor... si mirosul imputit de Gpl !!
Daca incerci sa vrei pret de masina clasica autentica...esti departe de adevar.
Imi retrag oferta.
Multumesc
m1h41
lol...ce de scuze lamentabile... smile.gif) !!!!
Raduchu
Tu chiar crezi ca iti da cineva 1500E pe masina aia radmasa.gif poate daca era boboc da` nu asa!!!
razvan1985
da,scuze,geamurile,st romanesti,dar fabricate de "gerom buzau",se vede clar in poza,am vazut r12 autentic,cu geamuri "pilkington"...
PENTAGON
Aveti grija cu omul asta ,e un TEPAR stiu din surse sigure un amic a vrut sa cumpere barele de la el si s-au inteles ca sa ii trimita ceva amicul meu si dupa aia trimite el barele ,toate bune si frumoase pana la trimisul barelor numai raspunde la telefon nici pe messenger ,deci mare atentie
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.