Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: vreau sa o tunnez
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Imbunatatiri - Dacia SuperNova
alexsolenta
sal!am si io o solenta si vreau sa o modific:adica vreau sa ii fac eu ambele bari fata spate si praguri si am auzit ca le pot face cu fibra si kit dar habar am de unde sa incep ma puteti ajuta sa imi explicat pas cu pas si ce alte modificari sa ii aduc va multumesc biggrin.gif
fuzzzy
Las-o afara in ploaie sa se tuNNeze natural.... cu tot cu abecedar...
puiu82
@ Alex.....o sa gasesti mai greu pe aici pe cineva sa te invete sa lucrezi cu fibra.
Pana una-alta.......lasa aspectul exterior si {daca} ai probleme mecanice....rezolva-le pe alea si dupa aia mofturile.
Pentru multele imbunatatiri(nu tunning 04.gif ) care se pot aduce solenzei......vezi ca exista sectiune separata.......spor la citit.
Bafta!
george_scala_2004
QUOTE(alexsolenta @ 9 Sep 2011, 07:21)
sal!am si io o solenta si vreau sa o modific:adica vreau sa ii fac eu ambele bari fata spate si praguri si am auzit ca le pot face cu fibra si kit dar habar am de unde sa incep ma puteti ajuta sa imi explicat pas cu pas si ce alte modificari sa ii aduc va multumesc  biggrin.gif
*



cauta-l pe userul nelutu. e din Resita. el are o SLZ n-as spune tunata dar modificata substantial.

bafta,
bucatzel
QUOTE(alexsolenta @ 9 Sep 2011, 07:21)
kit
*



CHIT ma, CHIT!!!

Ni, casca aci ochii in dictionar ca sa afli diferentele dintre kit si chit
mafiozzo
tipic...
IRONICK
Daca ii pune un tunn pe ea nu inseamna ca o tunneaza?

user posted image
AR-18-MOS
Poate daca-i pune "tun de bas", si-i sare haionul cu totul.
Maskatu
1. aici este aria super nova, nu solenza
2. daca vrei sa inveti sa lucrezi "cu fibra" trebuie sa mergi intr-un atelier sa faci practica acolo. Nu o sa inveti in vecii vecilor treaba asta, citind sfaturile unor persoane, mai in masura sau nu, pe un forum.
ngabyyy
radmasa.gif
alexsolenta
io am auzit ca o pot face eu acasa macar sa incerc imi dau corigenta pe ea sa vad ce iese cat de cat macar o mai schimba un pik sa fie mai fiferita
Maskatu
Eu am invatat un lucru in toti anii astia de cand conduc/am masina. Atunci cand nu te pricepi la un lucru, te duci la cineva care se pricepe. Sau poti sa incerci sa repari/umbli singur dar exista riscul sa nu iti iasa.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.