Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Renault 16 - schimb cu Dacia 1300 sau vanzare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
catalin7070
stare f buna.
Tel 0760699969

<span class='edit'>9 Sep 2011, 09:42:</span>
mai multe fotografii
romeod
PRET?????
ionut.tanase
da suna-l omule ca are numarul afisat in anunt smile.gif .
cfr
Cam 3000 euro e pretul, masina e de epoca.
sutica
Am avut si eu asa un renault ! Lam dat cu 150 de euro ! radmasa.gif Avea nr vechi dar toate actele in regula ! Si era functional ! O vopsea ii trebuia ! Astea nu prea is cautate nici in tara lor ! Bafta la vanzare cataline !
juann
LOL asta nu i-a nici 300 de euroi pe jaful asta biggrin.gif Auzi la el 3.000 smile.gif
tunderbird
Prietene juanito, daca nu cunosti despre ce este vorba ai face bine sa te abtii!

Nu o fi meritand el 3000 de euroi dar jaful asta este mult mai confortabil si mult mai elegant decat iubirea ta din plastic, loganul!
catalin7070
nu este masina mea!
Dar in anunt scrie clar schimb cu Dacia 1300
Ati auzit voi vreodata ca s-a vandut o Dacia 1300 cu 3000 euro? NICIODATA!
anton11
Este o masina veche , poate cu un potential de automobil istoric, insa masina ar trebui sa arate ca noua.
Astfel de masini am vazut ca s-au vandut cu cateva sute de euro .
Noua taxa le va penaliza drastic !
tunderbird
Cele cu potential vor deveni istorice si vor fi scutite de noua taxa.
catalin7070
Lasand bascalia cu 2-3 sute de euro si "bucuria" ca se va mari taxa - desi din 2013 se va adauga in impozitul anual - masina are mare potential pentru a fi inscrisa ca vehicul istoric.

Masina are interiorul original si patrat in stare f buna. A apartinut din 1978 pana in 2008 cuiva cu domiciliul in str. Chopin nr. X.
Are carburatorul original dublu corp Weber, pompa SEV - nicio modificare la motor iar pe ceas sunt cca 7000 km, posibil 107.000 sau 207.000.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.