Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] filtru Logan DCi,cas. Philips,CD RENAULT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Leon_bogdan
Vand filtru motorina LOGAN 1,5 DCI Euro 3 (varianta cu senzor de apa).Este NOU, la cutie.Pret 60 lei !
Bucuresti only!


Casetofon auto Philips (varianta care a facut istorie, fara fata detasabila,cu afisaj rosu) e ca nou, am si manualele. Dau impreuna cu el si un modulator FM + stick USB.Pret:99 lei .

CD-player RENAULT (Megane/Clio..cel cu afisaj on board) NOU....120 lei .

Ma intereseaza la schimb urmatoarele: CD/MP3 player Logan, senzori parcare,anvelope iarna/vara(DOT dupa 2008, exceptie rotile de rezerva), o janta 15',etc.

GRATUIT cumparatorul oricarui articol primeste niste huse auto second(cu 5 tetiere si fermoare pentru centurile de siguranta pentru bancheta spate) si covorase din cauciuc second.Ambele au fost pe Loganul meu!
sorin1983
Poti sa pui niste poze cu cd renault? Ce culoare e? Si eventual un nr de contact.
Leon_bogdan
Nu stiu de ce nu pot sa trimit PM-uri.
ID de mess: Leon_Bogdan

Cas.si CD-playerul s-au vandut!

Ramane doar: FILTRUL MOTORINA LOGAN 1,5 DCI (merge si la clio 1,5 DCI), Euro 3 cu senzor de apa....59 lei, negociabil !!!.Este NOU,la cutie( produs in Romania).
Leon_bogdan
Filtru motorina Pentru Logan/Clio Euro 3 ( cele cu senzor de apa).Produsul este fabricat in Romania (la Iasi). 59 lei neg.
E nou,la cutie.Mi-a ramas de la revizie (am luat tot de la dealer si asta il tin degeaba pana fac iar 20.000 km).

Schimb cu diverse!(as prefera o janta de logan din tabla....bineinteles ca dau diferenta) sau COVORASE de interior (pentru Logan),pot fi si second!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.