Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Jante tabla 16" 4x100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Seyco
[CUMPAR] 4 jante tabla pe 16" 4x100 Pentru Renault Megane.
CRY 79
Nu gasesti de tabla pe 16 pt. Megane.
vali.eo
Vezi daca se potrivesc cele de pe site-ul acesta:
http://www.jantee.ro/Jante-TABLA-16-jante-...jenti-auto.html
Seyco
@CRY 79 Nu ma descuraja in cautarea mea smile.gif) ( am vazut ca se gasesc greu , dar am deja cauciucurile de iarna , care sunt aproape noi si nu vreau sa dau alti bani pe alte cauciucuri + alte jante pe 15 , dar nu vreau nici ca schimb cauciucurile de vara cu alea de iarna in fiecare an pe jantele de aliaj pe care le am acum )
@vali.eo Sunt perfecte acelea... dar cand ma gandesc ca m-ar duce la 950 de lei toate 4... sper sa fie careva pe aici care vinde unele Second-hand

UP!!
Seyco
Up!
comy_nsl
salut ....da-mi ceva detalii despre jante j-ul,et-ul,etc...sau ceva ce s-ar potrivi,sau gaura de pe centru a jantei,diametrul ei.....si poate gasesc ceva bun pe la mine....0762978822
Seyco
R16 6,5j 4X100 ET49 astea s-ar potrivi.
chitsro
Salut,

Si eu sunt in aceeasi situatia, am anvelopele pe 16 si tot imi caut.am gasit si eu noi dar nu se merita 230 de ron , eu zic ca mai mult de 400 ron nu se merita sh ...
suzu
are "cristian megane2" doua jante de tabla 16" (roti de rezerva)
Seyco
@suzu Am vazut, dar el are decat doua si cere 300 lei pe amundoua, iar eu as vrea sa dau maxim 400-450 lei pe toate 4 cum zice si chitsro....
Momentan caut si pe la dezmembrari daca gasesc te anunt eu chitsro.
Seyco
Up!!
Seyco
Up!!!!
espacern
O janta gasesti la el:
http://www.reno.ro/index.php?showuser=19593
@+
b76bgaarh
colegu ai raspun pe PM la email.

bafta
Seyco
Se poate inchide topicul, multumesc de ajutor tuturor care au postat! Din lipsa de monetar am horatat sa fac schimbul de gume pe jantele de aliaj... Bafta la vanzare b76bgaarh!
chitsro
nu e cam devreme pentru gume de iarna?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.