Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Anvelope iarna Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Sniperassault
Vand 4 anvelope iarna Solenza , Debica Frigo 165/70 R13.

Pret 400 de lei (toate 4) nediscutabil .

Contact 0721 391 959
cristyano2
salut.. ceva poze?
Iulikk
Jante nu ai?
Sniperassault
Am sa incerc sa raspund la toata lumea ....
1. Nu au jante ....
2. Sunt in stare buna (se poate vedea din poze)
3. Se pot vedea in Berceni
4. NU au uzura neuniforma

Pentru alte detalii astept sa fiu sunat (fara pm pentru ca nu stiu cand pot raspunde).
trotineta
an de fabricatie ? -- ? mm mai are ? din poza nu pot sa-mi dau seama ce uzura are .
Sniperassault
Nu stiu anul de fabricatie , nu stiu nr. de mm . Ma suni , vii sa le vezi , iti plac bine , nu iti plac iarasi bine , nu se supara nimeni daca nu le cumperi . Nu au nici un fel de petec ,mai merg LEJER 2 ierni .
george_scala_2004
salut,

sniper, daca vrei sa le vinzi nu e greu sa faci o poza la dot-ul anvelopei, pe flanc. de asemenea, adincimea sau grosimea suprafetei de rulare o poti masura - sint destule exemple pe forum.

le-as fi luat eu dar, nu am jante pe 13...ca ce am vazut in cora la anvelope de iarna wacko.gif
Sniperassault
Up ! inca nu am avut timp pentru a masura profilul anvelopei (sincer nici nu stiu cum as putea face asta ).
Sniperassault
Up ! anvelope in stare f. buna ....
marius80_eugen
profilul se vede cand le vizionezi , dar DOT-ul ma intereseaza . Este scris pe lateral si vreau sa stiu daca merita sa vin sa le vad sau nu . Daca sunt vechi , tata nu are ce face cu ele pe Dacie .
SERGIULICA04FUX
ofer 250 ron pe toate 4 mai mult nu merita...
Sniperassault
Up ! valabil ...
marius80_eugen
QUOTE(SERGIULICA04FUX @ 24 Sep 2011, 08:20)
ofer 250 ron pe toate 4 mai mult nu merita...
*


Cat merita ele , nu esti tu in masura sa spui , e treaba omului cat cere pe ele !

Astept in continuare DOT-ul !!!
george_scala_2004
separat nu vinzi ? wink.gif
marius80_eugen
M-ar interesa 2 pentru tata , la 1310 , dar astept in continuare DOT-ul ! Daca mai ia si George inca 2 ... astea sunt !
george_scala_2004
as vrea numai 1... blush.gif
marius80_eugen
zgarcitule radmasa.gif ii arati politistului doar o parte a masinii ?
Eu astept DOT-ul !!!
george_scala_2004
nu, doar pentru rezerva - de iarna. mai am una de vara...
Sniperassault
Anvelopele s-au vandut astazi cu 400 de lei . Multumesc pentru gazduire si interesul afisat . Se poate inchide !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.