Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bodo90
Vand VW 1600 fabricat in 1969, stare perfecta de functionare, consum 8%, acte la zi , certificat fiscal pe loc.
Are doar 82000km/bord, reali.
ITP 2012
pretul cerut este 1800 euro .
Accept si schimb cu auto mai recent sau auto +diferenta.
cfr
Nici nu credeam sa mai existe asa masini !
...Eterna si fascinanta Romanie !!!!!!
Succes la clienti
anton11
Masini vechi si elegante , nu prea mai vezi pe strazi asa ceva.Multe au ajuns la remat.
Doar cine cunoaste cumpara asa ceva, e istorie asta, dupa 40 si de ani inca e pe roti !
bodo90
Totul e doar fier si tabla, fara plastic sau altceva.Din lipsa de timp nu mai pot sa ma ocup de ea.Masina nu necesita intretinere dar nici sa fie tinuta sub cerul liber.
Daca a rezistat ea 40 de ani ... mai tine 40.Mie acum imi trebuie un auto mai recent pentru treburile ce le am. Ceva gen solenza, renault, logan, etc
anton11
Pana la ce pret esti dispusi sa lasi ? Schimbi cu o berlina din 2004 si dif 1000 eur ?
sutica
Foarte frumoasca masina ! Casa nu fiu off topic ! Ofer 1200 + un autoturism trabant 601 ! Fara suparare stiu ca face mai mult dar daca te interesseaza bine daca nu nu !
bodo90
Da . 1200 pounds si trabi-ul
tunderbird
Mai intai n-ar trebui sa vezi in ce stare se afla Trabantul?
Albert Einstein
QUOTE(bodo90 @ 17 Sep 2011, 21:17)
Da . 1200 pounds si trabi-ul
*



Nu cred ca mai conteaza cum arata Trabantul daca primeste 1200 pounds. laugh.gif
bodo90
Pret negociabil
florin iulian
Pune anuntul si pe classic car cluj, cred ca vei gasi cumparatori mai repede smile.gif
cfr
Daca e sa se vanda , se va vinde oriunde, oricum astea sunt masini destul de rare.
Liviu-Florin
Ai o masina frumoasa si ingrijita! Sper ca noul cumparator sa aiba grija de ea si sa o pretuiasca la intreaga ei valoare!
Bafta la vanzare! Un UP din partea mea pentru aceasta bijuterie!
dan constantin
o adevarata bijuterie
bodo90
Asa e , doar ca viitorul cumparator se lasa asteptat.Pretul e negociabil , eventual accept si o masina la schimb + diferenta.
bodo90
valabil
madkat
Incearca si pe VW forum pe bursa modelelor vechi wink.gif
bodo90
este afisat si acolo
cfr
care e ultimul pret ?
bodo90
La fata locului pretul se negociaza.Aici nu
bodo90
Se negociaza. Masina clasica, valoare in crestere !
bodo90
Nu negociez prin telefon.

Accept si schimb cu auto neinmatriculat dar cu motor pana in 1400 cmc capacitate. Binenteles + diferenta.
anton11
Un Opel Corsa 1,2 din 2003 la schimb ? intereseaza ? inmatriculat
bodo90
Valabil, inca
bodo90
De actualitate
bodo90
Accept si schimb cu auto + diferenta din partea mea,..bineinteles sume rezonabile nu SF-uri !!
khael1001
Masina are o forma superba si un aer nostalgic , pare sa aiba o stare foarte buna dar din cate imi aduc aminte cand eram mic ai mei au avut una iar marea problema era motorul boxer pentru care nu se mai gaseau piese de reparatie . Un upp si de la mine ( parca mai am doua scaune facute fotolii pe la tara)
bodo90
Am si un set motor de rezerva pentru ea.
Piesele nu-s problema in ziua de azi.
Multumesc
dizzy
O reclama de pe vremuri
&NR=1
bodo90
Intradevar are portbagaj in fata si in spate, se poate rabata complet bancheta spate si spatarul si ...toata masina devine un ...portbagaj.
Ce reclame simple erau candva.. !
bodo90
O masina rara si eleganta.
bodo90
sus
bodo90
Accept schimb
mstaniloiu
se poate o poza si cu compartimentul motor ?

multumesc,
bodo90
Compartimentul motor este in...portbagaj sub planseu. Motor boxer racit cu aer, nu-i mare lucru de pozat , dar voi pune curand.
bodo90
1500 euro
bodo90
Up
anton11
Daca mai este valabil pana in sarbatori o cumpar eu.ce taxe are ? ma refer la valoarea lor ?
bodo90
up
mitica300
In mod sigur ai avea mai multe sanse pe Mobile.de
bodo90
Pret negociabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.