Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 cauciucuri LOGAN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dannieltudorache
VIND 4 CAUCIUCURI 185/65/R15 ORIGINALE LOGAN.SUNT DE PE MASINA PERSONALA, CU ELE A VENIT DIN FABRICA, AU 52000 KM SUNT FOLOSITE DIN LUNA 10.2005. DOT:1105, MAI MERG LEJER 20000 KM...3 DINTRE ELE AU PETICE(SPARTE, PENE)DAR NU BAT, NU SUNT OVALE....PRET:60 RON BUCATA SAU 200 RON TOATE 4 ....LOCATIE:BUCURESTI
dannieltudorache
valabil!!!!!
dannieltudorache
up!!!!!!
dannieltudorache
valabile!!
marius.tt
cata ,,carne" mai au?
dannieltudorache
Mai au 4,5 mm in foto pare mai putin decit in realitate. Sunt montana
dannieltudorache
valabile si negociabil.....Schimb cu saboti frina+ diferenta!
dannieltudorache
valabile!!!!
dannieltudorache
valabil!!!!!
dannieltudorache
sus cu ele!!!!!
dannieltudorache
valabile! 175 toate 4!!!
dannieltudorache
valabile!!
lucian_v
QUOTE(dannieltudorache @ 18 Sep 2011, 19:27)
VIND 4 CAUCIUCURI 185/65/R15 ORIGINALE LOGAN.SUNT DE PE MASINA PERSONALA, CU ELE A VENIT DIN FABRICA, AU 52000 KM SUNT FOLOSITE DIN LUNA 10.2005. DOT:1105, MAI MERG LEJER 20000 KM...3 DINTRE ELE AU PETICE(SPARTE, PENE)DAR NU BAT, NU SUNT OVALE....PRET:60 RON BUCATA SAU 200 RON TOATE 4 ....LOCATIE:BUCURESTI
*



Poate pe o caruta mai merg lejer 20 000.....este infricosator ce bombe circula pe strazile noastre...inconstienti
Sudsemnatu
unii oameni...daca au scapat ei de un rau..vor sa il dea la altii pe bani.
Anvelopele alea sunt pericol public. Arunca-le! Pe langa faptul ca e cel mai prost cauciuc posibil ...i-a trecut si varsta de vreo 3 ani.

Scuze ca am intervenit...dar am avut asa ceva...pe un logan nou si le-am vandut cu 200 de ron dupa 2000 de km.
dannieltudorache
aveti perfecta drepta, dar tocmai le-am dat unui baiat care nu a vrut sa-si vinda masina cu rotile de pe ea.noul propietar poate sa faca ce vrea cu Montanele, e optiunea lui! SE POATE INCHIDE, MULTUMESC!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.