Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] oglinzi incalzite pt solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristianrobert
cumpar oglinzi cu incalzire (doar sticla)care sa se potriveasca pe solenza.preferabil sa-mi fie montate,dar de un profesionist,sa nu ma trezesc ca-mi i-a foc instalatia electrica,eventual pot sa le cumpar eu din targ ,anuntul este mai mult pt a gasi cine sa mi le monteze(ca d`astia care se pricep la toate cunosc si eu dar n-am incredere)preferabil sa traga plus separat cu siguranta ,releu si circuitele electrice aferente. astept oferte numai in bucuresti preferabil cartierele berceni,titan, muncii si vecinatatile lor.

23 Sep 2011, 20:55:
sus cu oglinzile tongue.gif
cristianrobert
nimeni?
cristianrobert
hopa sus rolleyes.gif
AsmVax
Nu prea cred ca o sa gasesti.
In primul rand trebuie adaptata prinderea de la logan la solenza, care este partea cea mai costisitoare fiindca trebuie sa cumperi oglinzi de solenza si de logan.
Dupa aia trebuie cablaj de oglinzi de logan.
Dupa aia buton de reglaj oglinzi logan.
Releul este cel mai ieftin....
Pe langa asta daca vrei sa fie mai interesant trebuie sa faci rost si de un modul de oprire automata dupa un timp + buton logan cu revenire.
Cred ca m-a costat 300 ron doar materialele.
cristianrobert
pai s-a mai facut pe aici ,iarna trecuta era pe club o groaza de meseriasi care executau lucrarea asta din cat imi amintesc aveam o oferta de 200 lei oglinzile montaj inclus,mie imi trebuie numai sticla mi se pare ca de logan ph1 se potriveste perfect sticla ,ca eu nu vreau si reglaj electric doar sa fie incalzite,pana la urma daca nu gasesc pe cineva pe aici cumpar sticla din targ si ma duc la vreun electrician si mi le face.

27 Sep 2011, 20:40:
sus
COSMIN-uau
salut daca esti interesat te pt ajuta eu cu materialele iar cu montatul daca ai drum in pitesti cred ca se rezolva
cristianrobert
salut cam greu sa ajung in pitesti,dar spune-mi ai de vanzare oglinzile cu incalzire si cablajele si la ce pret?

28 Sep 2011, 20:21:
unsure.gif
cristianrobert
sus cu anuntul!specific ca vreau numai sticla cu incalzire care sa se potriveasca fara modificari ,nu doresc si cu reglaj electric.
cristianrobert
plange.gif
cristianrobert
sofer7.gif

6 Oct 2011, 21:00:
up

7 Oct 2011, 20:11:
am cumparat oglinzile,acum am nevoie doar de cineva sa mi le monteze.
cristianrobert
rog un moderator sa inchida topicul,multumesc mult pt gazduire.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.