Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ykyady70
Vand 4 buc. cauciucuri Kormoran K801-185/65 R15-88T. Nu au galme, nu au fost intepate, sunt rulate uniform, nu au defecte. Poze atasate. Pret 280 ron .
0722765097
ykyady70
DOT N4NX A00X 4405
ykyady70
nu le vrea nineni ? hai ca pretul nu este fix.
ykyady70
up!
ykyady70
cauciucurile sunt de vara. ...astept oferte
ykyady70
follow up !.....
ykyady70
ofera cineva 200 ?
ykyady70
up...............
Sudsemnatu
cauciucurile astea trebuie sa le lasi la vulcanizare adica sa le arunci.

niste Montana vechi de 6 ani cu gradul ala de uzura sunt pericol pentru ce-l ce conduce. si tu vrei bani pe ele
ykyady70
...este parerea ta si o respect, dar mai bine taceai... am vazut multe jafuri pe aici crede-ma...
cauciucurile nu le-am schimbat "de proaste" sau ca sunt uzate ..
Ca au 6 ani vechime, da aici ai dreptate. Torusi pentru o activitate de taxi in oras merg. Am vazut taxiuri dotate cu kormoran carora nu li se mai vede deloc "amprenta" ..
Si pe de alta parte nu mergi cu 200km/h ca sa fie un real pericol.

Sudsemnatu
imi cer iertare ca am intervenit..am mai facut-o si pe alt topic tot cu aceleasi tipuri de anvelope.

am avut acest tip de anvelope de noi..si le-am dat dupa 2000 de km. Taximetristii oricum sunt cretini...si isi pun/ne pun vietile in pericol folosind asa ceva smile.gif

Bafta la vanzare...poate le ia un taran sa le pun la caruta...ar fi mult mai safe pt toata lumea smile.gif

considera ca UP smile.gif
Simy
Salut! ceva 185/55/r15 sau 195/50/r15 nu ai?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.