Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] panglica AirBag sofer
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cliones
acum 2 sapt am observat ca mi sa aprins martorul pe bord... in urma unui test am aflat ca panglica de la airbag sofer sa rupt... problema e ca nu am gasit sa cumpar decat intreg blocul de lumini, ceea ce nu ma avantajeaza deloc ... asa ca cine are acea panglica de vanzare sunt dispus sa platesc si pana la 100 ron! cu conditia sa o pot verifica sa nu fie intrerupta. Va multumesc. tel 0721898591

ps: uitasem sa precizez ca este vb de un renault clio 2 1.2 16v din 2001
hellcat
150 de lei, inlocuita de pe masina mea in urma unui upgrade.

[attachmentid=1627752681]

cliones
multumesc dar este peste bugetul meu ... asa am gasit la 250 ron tot blocul de lumini plus panglici. daca doriti sa mai discutam la pret va astept cu mare drag la o oferta mai buna... va reamintesc ca sunt interesat doar de panglica.
hellcat
La clio, datorita constructiei infasurarii volan (piesa din poza) pamblica nu e reparabila. Si pana la proba contrarie voi sustine acest aspect.
Baiatul care inlocuieste pamblici s-a orientat catre megane, in acest caz operatiunea e posibila si pretul e de 150 de lei.

Revenind la subiectul nostru, eu zic ca e mai avantajos sa cumperi DOAR lucrul care-ti trebuie si neumblat in el cu 150 de lei decat de la un dezmembrator care baga pe gat si manetele (piese de care nu ai nevoie) cu 250 de lei.

Eu zic sa te grabesti ca nu se stie daca mai prinzi o asa oferta! smile.gif
cliones
multumesc pt oferta, dar daca sunteti hotarat sa o vinde-ti la pretul de 100 ron, o iau cu placere... vremuri grele:/
hellcat
Asa e, se invarte roata la masina si fara airbag functional, 150 de lei ramane.
ionutharaga
Il cumpar eu cu cea mai mare placere ,masina mea tanjeste de jumatate de an dupa aceasta spirala biggrin.gif


Ps. v-am trimis numarr de telefon pe adresa de mail
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.