Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Supernova avariata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Luciann
Dacia Supernova model Confort, albastru catifea, an 2003, 53.000 KM, geamuri electrice fata, inchidere centralizata, folie omologata fata + spate.
Masina este avariata fata (capota, aripi fata, contraripi, faruri, semnal stanga, masca fata), poze atasate.

Se poate vedea in Voluntari.

Pret: 2000 ron.

Contact: 0727.949.811 / 0766.889.580
ionutzoo
Sal.Daca te gandesti sa o vinzi pe bucati ma intereseaza un pret pt torpedo si pt haion.Ms!Si sincere pareri de rau pt accident.
george_scala_2004
ma interesa o janta...am rezerva de vara si vroiam sa fac inca una - de iarna.
motomete2004
sal si pe mine m-ar interesa daca o dai pe bucati caseta de directie,suportu de casetofon daca e intreg... ms mult

28 Sep 2011, 15:00:
si geamurile de pe spate si luneta cu tot cu folie daca se poate biggrin.gif
Luciann
Numai este de actualitate.


@george_scala_2004 Da-mi un telefon pe unul din numerele de mai sus sau un pm cu numarul tau ca are cineva un set de jante de tabla de vanzare.
george_scala_2004
salut,

se pare ca am fost inteles gresit. nu vreau un set complet de anvelope. am deja doua seturi de roti: unul de vara si unul de iarna. ma interesa numai o amarita de anvelopa si un amarit de cauciuc de iarna pentru o amarita de rezerva de iarna...pe linga cea de vara...

multumesc,
Luciann
Am inteles ce vrei si ti-am zis ca are un set de jante la modul ca ai de unde alege.

"ma interesa o janta...am rezerva de vara si vroiam sa fac inca una - de iarna."

De aici inteleg ca ai nevoie de o janta, dar nu si din ultimul post, pana la urma ai nevoie de janta (fara cauciuc) sau doar cauciuc/anvelopa de iarna ?
george_scala_2004
o roata completa...am zis de janta fiindca am vazut ca pe srn aveai cauciucuri de vara...in ideea asta luam janta de la tine si cautam un cauciuc de iarna altundeva...daca aveai de iarna iti ziceam de la inceput ca vreau o roata completa...
Luciann
Ok, pret janta 50 ron.
george_scala_2004
ceva poze ? strimba, crapata, sudata ?
Luciann
Nu am poze, stare foarte buna, dreapta fara rugina, crapaturi sau sudura dar daca ai drum prin voluntari - Str. Ecaterina Teodoroiu poti sa o vezi/cumperi.
george_scala_2004
probabil cind voi trece la parinti... wink.gif pretul este final ? definitiv ? icon_mrgreen.gif
Luciann
Ok, cand te hotarasti dai un semn si se rezolva, cu pretul vedem la fata locului smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.