Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane Sedan 1,6 16v
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
b06fcn
Salutare, anuntul este pentru un prieten de familie care vinde un Megane II Sedan, 1,6 16v, unic proprietar, model 2003 spre sfarsitul anului parca, 58700km reali si verificabili.
Masina a fost folosita mai mult afara in concedii si destul de rar prin oras. Dotarile ar fi urmatoarele (cred ca este nivelul de finisare Privilege):

jante din aluminiu pe 15 cu anvelope noi schimbate in 2010
geamuri actionate electric fata si spate
tapiterie partiala de piele (cred ca ecologica) beige-crem
volan,schimbator de viteze si levier frana de mana imbracate in piele
aer conditionat automat, torpedo cu functie de frigider
radio-cd cu 6 boxe
consola centrala cu spatiu de depozitare
cotiera centrala cu suport de pahare
airbag sofer si pasager
faruri ceata fata
alarma cu infrarosu si inchidere centralizata
oglinzi reglabile electric
faruri reglabile pe inaltime
scaun sofer si volan reglabile pe inaltime
senzor de ploaie
aprindere automata a farurilor in functie de luminozitate
vopsea metalizata Vert cuivre


Reviziile tehnice si intretinerea sunt la zi si au fost efectuate la IPSO Baneasa pana la desfiintare, fiind mentionate in cartea tehnica a masinii. Distributia a fost schimbata la 35000 km (la cei cinci ani ai masinii), odata cu cureaua de accesorii, lichid de frana si racire, iar bateria e din 2010.
Pretul solicitat este de 4700 de euro discutabil la fata locului, masina se poate vedea in Bucuresti, zona Aviatiei.
Masina se vinde pentru a face loc alteia noi in garaj.

Telefon de contact : 0752633416 - Stefan Roman

Pozele vin maine, le am pe mail dar sunt prea mari. Cine doreste, le pot da pe mail.
OvMov
As vrea sa imi trimiti si mie cateva poze doar in cazul in care este dispus sa mai renunte la 300 euro din suma. In caz ca imi convine masina am drum lung de facut happy.gif
b06fcn
In principiu s-a dat, luni sau marti stim cu exactitate...
b06fcn
S-a vandut, se poate inchide.
Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.