Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CARCASA ..:: CARTELA ::.. Laguna 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
angel-boy
Salut ,

Vand 2 carcase de cartela reno laguna , stare impecabile , noi

- nu contine cheia de rezerva a masini


PRET : 70 ron BUCATA / 80 ron cu transport postal

id my_ovy
tel 0761903102

Poze
alinushy
cu 3 butoane poti sa faci rost?
angel-boy
carcasa nu am gasit . decat cu tot cu circuit board , dar nu e pe stoc
Praetorian1
sal............te rog frumos....poti sa-mi rezervi si mie una bucata pina pe 12..(atunci iau banii),,,,,,,,a mea e crapata rau......sunt noi?adica nu provin de la altele desfacute?
MULTUMESC ANTICIPAT DE INTELEGERE...sunt serios,daca am zis ca iau una iau,acuma depinde de tine totul....
O ZI BUNA !
angel-boy
Cartelele sunt noi ,
eu am probato p a mea , intra cam greu in lacasul de pe masina , e cu 1 mm mai lata decat originala ..1mm pe total .. eu cred ca vor mari spatiu de pe masina ..depinde de la masina la masina cat de uzat e acolo..


daca o mai doresti , una mai am , una e rezervata pana luni.
Praetorian1
ma intereseaza,nu zic nu,inca ma intereseaza,dar daca e mai lata(cum ai zis)e o mica-mare problema-am vb cu prietenul meu care repara cartele aici pe forum...... wacko.gif
nu poti largi numai intrarea(acolo unde se aprind ledurile-plast transparent) ci tot carenajul de ghidare-sustinere a cartelei care se afla in interior..........poate un mm nu inseamna mult dar acolo e totul asezat la mm..............zic si eu...nu stiu ce sa fac?.....

ofer 50......... huh.gif chiar cu riscul de a nu reusi sa fac nimic cu ea
angel-boy
nu mersi , eu am razuit cu cuterul pe margini de 2 ori si merge perfect .

ma indoiesc sa fie una perfecta ..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.