Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Logan 1.6MPI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vodka
An de fabricatie 2005,
79000km,
motor 1.6 (soft imbunatatit la Dimsport aprox 97 cai),
4 geamuri electrice,
ABS,
A/C,
incalzire in scaune,
discuri ventilate si etrieri de Logan VAN,
interior catifea,
oglinzi electrice si incalzite,
alarma
cd-player mp3 alpine

pret 3700 eur

Ma gasiti la 0741.160.650...
shade4free
la extra full ,imi cumpar eu proiectoare?
Numarul din fata este cam sifonat
asta la prima vedere,
suntem pe forum ,sa nu ne furam caciula
spor la vanzare
vodka
am proiectoare dar nu am un suport...prefer sa am 2 gauri decat sa umblu cu unu singur
tribunul
Este modelul cu proiectoare din fabrica, si cred ca intra in modificarile facute de el, vad ca a umblat si la oglinzi, bord, aeratoare, sau ca si-a scos v-ul cromat si a vopsit in negru mat, etc.
Legat de nr. ... oricum iti pui tu placute noi cu nr. ales de tine.
george_scala_2004
daca se aduce la starea initiala cred ca vor fi doritori...
adica fara remapare (daca o sa doreasca viitorul proprietar o poate face el, bine merci), cu proiectoare (da-o-ncolo, 20 de lei un suport...), chestile alea albastre de pe bord inlocuite cu unele originale...

spor la vinzare,
AndreiSN
Mor pe astia cand ii aud full , extra full , full de full , cel mai full.
Ai navi si nu vedem noi ?
Ai piele si nu vedem noi ?
Ai trapa si nu vedem noi ?
Iar vis-a-vis de ce a zis Dl.George , da , renunta la vopseaua aia de pe bord ca e urata , remaparea e un + dupa parerea mea. Si da , pune si tu proiectoarele ca ii schimba fata , chiar si 100 de lei de ar fii un suport. Totusi la 3700 Euro , macar sa nu aiba piese lipsa....
vodka
nu e vopsea pe bord e un material foarte fin aka catifea
si nu cred ca am postat la my ride sa ascult pareri pro si contra ce am pe masina si ce ar trebui sa am/nu am
asa ca va rog sa va abtineti de la offtopic

f.marinescu
De acord, dar si tu nu ar trebui sa spui ca remapare inseamna soft inbunatatit, pt ca inseamna inainte de toate cresterea consumului, care oricum la o benzinara nu e mic
Daca il remapezi la 150 CP, cum mai e, soft super mega imbunatatit ?
TM80MAT
f.marinescu

Remapare nu inseamna neaparat cresterea consumului ...tinere cunoscator .....la mers frumos ....civilizat ....din potriva ...scade consumul .....nu cu mult ...dar scade ... daca esti COCO ....si crezand ca ai remapare esti vre-un mare "RACER" si ii dai talpa ....normal ca o sa creasca consumul ....la orice MOTOR ....e aceeasi fenomen .

Referitor ....la masina.....ai ABS ....si nu ai spatiu de depozitare ....? poate l-ai pus ulterior ABS -u ....dar din cate stiu ....prin 2005 nu prea erau ...cele echipate cu abs erau cele de 16v ...care aveau si spatiu de detozitare si alta tapiterie ....si plus cele cu ABS ....veneau cu stopuri clare ....nu cele cu galbene
YRX
Prin 2005 nu era 16V, ABS era doar pe versiunea Ambition, spatiu de depozitare nu era. Stopurile albe s-au introdus la primul face-lift impreuna cu indoitura la capacul portbagaj si butonul de deschidere portbagaj. De asemenea culoarea albastru azur s-a scos la primul face-lift. Are oglinzi de MCV si bara fata tot de MCV. Nuca schimbatorului este de PH2. Incalzire in scaune n-au avut Loganele niciodata, doar puse de proprietari.
Din ciclul nu stim dar ne dam cu parerea.... nono.gif

Initiatorului spor la vanzare.
vodka
masina da este ambition...yrx mersi de completari
instalatia de incalzire este aceeasi cu loganele de rusia care au incalzire in scaune
cat despre consum, daca mergi civilizat(min 2200rpm - max 2700rpm) si nu te crezi frate cu schumacher ai consumul mai mic...eu cel putin scot intre 7,5 si 8,5 in oras (nu imi plac semafoarele si fac tot posibilul sa le evit pe unde pot)
vodka
up 3500...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.