Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] renault megane II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
renault megane
vand renault megane 2 varianta de echipare privilege
motor 1,9 dci
an fabricatie 2007
pret negociabil: 35.000 lei
pentru orice fel de informatii referitoare la masina: forum
renault megane
urgent!
kilometri la bord: 54.000
99AIM
De unde esti , interesat de schimburi+diferenta?
renault megane
in principiu sunt interesat de bani, fiindca alearga creditorii dupa mine. totusi nu elimin nici o varianta. astept propuneri.

5 Oct 2011, 21:38:
scuzati, nu am raspuns la o intrebare: bucuresti
sper sa nu se considere up
renault megane
up!
renault megane
up
ARAMIS
pret ?
adrian.paul
QUOTE(renault megane @ 3 Oct 2011, 23:00)
vand renault megane 2 varianta de echipare privilege
motor 1,9 dci
an fabricatie 2007
pret negociabil: 35.000 lei
pentru orice fel de informatii referitoare la masina: forum
*



Scrie acolo. blink.gif
ARAMIS
sry smile.gif)) n-am focalizat bine....m-am obisnuit cred sa fie euro

greseala mea
Fre33lancer
Vinzi barele transversale separat ?
renault megane
multumesc pentru interes, dar prefer sa le dau impreuna cu masina. daca totusi noul proprietar nu le doreste am sa le pun la vanzare separat, numai dupa ce vand masina.

11 Oct 2011, 19:14:
bonus: 4 jante aluminiu pe 15 echipate cu anvelope de iarma michelin 195/65/15
Cezar01
Vinzi separat rotile pt iarna?
renault megane
din pacate nu
renault megane
pret negociabil
adrian.paul
De curiozitate schimbi cu un Logan Prestige 1.5 85cp, an 2008, 37.000 km? Daca da, la ce diferenta te gandesti?
renault megane
urgent!
renault megane
up
renault megane
sus
renault megane
up! up! up!
urgent!
renault megane
sus
romeodr
..pune si tu mai multe poze..detaliate..ca nu prea inteleg ce vrei sa vinzi.. blush.gif
..si este si urgent...asta inseamna sa lasi si din pret...
..bafta..
renault megane
nu te supara dar cred ca am oferit informatiile necesare:
vand renault megane 2 varianta de echipare privilege
motor 1,9 dci
an fabricatie 2007
pret negociabil: 35.000 lei
kilometri la bord: 54.000

informatiile referitoare la masina le-am oferit in cadrul topicului deschis sau pm.
pe pm am transmis un nr. de contact. in urma discutiilor/intalnirilor am fost atinse si aspecte care privesc pretul.
multumesc pentru interes
clr
Eu cred ca totusi omul are partial dreptate.
Ai putea sa pui si tu mai multe poze, poza aia e destul de vaga. Niste poze din toate unghiurile si eventual si interior cred ca ajuta.
Un exemplu (banuiesc ca e vorba de aceeasi masinuta):

Poze

Pe urma informatii de genul: are carte service, a fost implicata in vreun accident etc sunt utile.
Vad ca ceri un pret in lei. E pe firma masinuta? Se poate emite factura? Etc

Sper ca nu te-am deranjat cu postul meu, considera-l un free up.
Si bafta la vanzare, masinuta arata bine, cel putin in postul vechi.
romeodr
..POZELE CU INTERIORUL SUNT ESENTIALE...eu de ex nu as cumpara o masina jegoasa sau neingrijita la interior..chiar daca este relativ noua...mecanica se face...dar sa scoti mirosurile ,frecaturie ,jegul ,praful dintr-una naspa inauntru... blush.gif
..parere personala..
renault megane
multumesc mult pentru ajutor.
da, este aceiasi masina. nu a fost inmatriculata pe firma, eu fiind singurul proprietar. nu se ofera factura si masina nu mai este in garantia producatorului. nu a fost implicata in accidente majore, in sensul ca ia fost schimbata oglinda dreapta (rupta in parcare), inlocuita bara fata (am atins-o de bordura cand am coborat trotuarul unde era parcata)

ps vanzarea masinii nu mai este urgenta (am vandut cealalta masina - un ford fiesta). totusi, nu am sa inchid acest topic si am sa las activ. daca se vinde - bine, daca nu - nu. pretul este cel specificat anterior. multumesc mult pentru interes.
renault megane
topic inca valabil

30 Oct 2011, 17:30:
masina iese de la vanzare. multumesc mult pentru gazduire. rog administratorul forumului sa inchida topicul. deasemeni pentru cei care l-au vizitat multumesc pentru interes.
renault megane
sunt nevoit sa repun masina la vanzare din cauza unei datorii mici, dar urgente. in consecinta prefer mai mult un schimb. pentru cei interesati, atat de schimb cat si vanzare, rog sa solicite un contact pe pm.
detaliile despre masina le aveti in acest topic si in cel mentionat de colegul de forum mai sus.
masina merita vazuta.

renault megane
scapati-ma de datorie. vreau oferte de schimb. nu exclud nici vanzarea. multumesc mult
99AIM
eu ti-am facut o propunere dar ai ignorat-o....
speedman
Cat este datoria?
Dau megane ul meu plus bani..., ce diferenta doriti? Eu ma gandeam in jur de 1500/1800, ceva de genul...
P.S. ar tb sa specificati ce schimb v ar avantaja cu o masina mai veche cu diferenta mai mare, diferenta mai mica, etc.)
renault megane
99AIM discutia noastra a avut loc atunci cand prioritara era vanzarea masinii. oricum si acum trocul, in conditiile specificate de tine, nu ma avantajeaza.
vanzarea celeilalte masini nu mi-a acoperit toata datoria pe care am avut-o ci aprox. jumatate. din cea mai ramas, relativ putin, ma streseaza acum (undeva intre limitele specificate in postul anterior). totusi, sper sa adopt o varianta prin care sa-mi acopar datoria ramasa sau cat mai mult din ea si sa raman cu masina. celor care mi-au propus o varianta care sa se incadreze in ideea mea le-am dat mesaj odata cu reactivarea topicului.
speedman ti-am dat pm cu nr meu de telefon.
o seara cat mai placuta tuturor


7 Nov 2011, 15:30:
problema rezolvata. topicul poate fi inchis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.