Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND], [CUMPAR], [SCHIMB] sistem audio
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Miulik
Asa cum zice si titlul... vand sistem audio format din amplificator toxic de 500 w + subwoofer Raveland 500w in stare perfecta de functionare. Pretul este de 400ron NEGOCIABIL!!!!. Sau dau la schimb pe un sistem mai mare plus diferenta din partea mea. Deci daca ai de vanzare un sistem, sau te intereseaza un schimb cu sistemul meu propunem. NEGOCIEM ca doar suntem oameni!
dacia_amg
Aia 500W sunt RMS sau max? Ai poze? Ce varsta au produsele?
Miulik
sunt 500w maxim... dar imi tremura toate oglinziile cand dau drumu si ii dau doar pe 15 . Poze nu am dar o sa fac daca te intereseaza. Eu le`am luat de la un prieten care le tinea in pod pentru ca avea ceva mai mare acum in luna Iunie. si zicea ca nu lea folosit decat vreo 2 3 saptamani.
Deci 500w maxim. Subul nici nu stiu daca are 500w... poate are mai mult. nu l`am desfacut sa vad ce scrie pe magnet. e ca nou
Poze fac
Varsta 4-5 luni de functionare in regim normal. Nu fortate
dacia_amg
Asta inseamna vreo 100-150W RMS... cred. Io am 250W RMS (800max) si as fi vrut mai mult... Deci... nu ma intereseaza, dar iti doresc succes in afacerea asta!
Miulik
ok. oricum scule bune merg de zbarnaie... wink.gif
ms fain

6 Oct 2011, 22:27:
up. Scule bune. Pret negociabil!!!
shake
pana nu pui poze e egal cu = zer0
TM80MAT
Pune niste poze .....ca is interesat ........Astept un pm ...cand pui pozele . Numa bine
Miulik
Am facut si pozele. Am insistat pe sub mai mult pentru ca cineva e interesat dar se vede si statia, sculele sunt folosite in regim normal vreo cateva luni, merg de misca toate 3 oglinziile. Pretul e NEGOCIABIL!!! si accept si schimburi.

[attachmentid=1627755387] [attachmentid=1627755388] [attachmentid=1627755389] [attachmentid=1627755390]
TM80MAT
Subwoofer cu 2 difuzoare de 30 Cm fiecare DLS Reference MW112 -


Ca cel din poza de mai jos ...numai ca acela e de 30 cm si e pe negru ! Acestea sunt pe albastru !

Modelul ce il am eu de difuzoare din pacate nu se mai fabrica ...de aceea cei de pe acel site nu il mai au . Is modele mai noi ..asemanatoare cu aceeasi specificatii .

Subwooferul are 2 camere ! una pentru fiecare difuzor . Lada e facuta din PAL .. izolata ...imbracata in mocheta pentru subwoofer .
SE aude super ...nu baraie ...nu are absolut nici un defect ...nici estetic ....

jos am atasat si o poza cu specificatiile difuzoarelor .....de pe situ de pe care le-am cumparat ...

Mentionez ca vreau sa il schimb ....vreau ceva mai mic ....deoarece ocupa prea mult loc in portbagaj ......si imi sar in cap ai mei ...sotia .. etc....si incepe sa vibreze plasticele de pe ea .

Daca esti interesat ....dau si amplificatorul ...MAP MPX 2500 NOU ! S-ar putea sa mai am si garantia la el .

Daca esti interesat ...astept un PM
Miulik
up cu ele. hai cu schimbul.
Miulik
up cu muzica!!! Se dau la pachet pe un subwoofer de peste 1000w sau la pretul de 450RON NEGOCIABIL!!! sau schimb cu sistem mai mare + diferenta de la mine.

16 Oct 2011, 15:02:
[attachmentid=1627756911] o poza noua
Miulik
up cu sculele... se da pe un difuzor de minim 1000w intreg sistemul. sau pret de vanzare 430RON.
Miulik
up cu ele. Hai cu un difuzor bun pe un sistem bun. Am video si iti arat cum merge daca esti interesat!!! Stima
Miulik
hai sus sus sus... biggrin.gif tot mai sus biggrin.gif se dau la schimb pe un sistem mai mare sau pe un sub mai puternic.! Sa aveti noroc!
Miulik
sus si VALABIL!!! acum ca vine frigul trebuie sa va incalzeasca ceva sunet placut la urechi:P wink.gif Stima
Miulik
hopa sus cu sistemul!
Miulik
sus sus... negociabil!. suna bineeeeeee
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.