Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] laguna 2 - TUNING
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
kid2502
laguna 2 diesel,kit exterior rieger,jante r18,suspensie sport eibach,anvelope noi, masina se prezinta foarte bine,proprietar,varinate seat leon 1,8 turbo ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, tapiserie piele, jante aliaj, controlul tractiunii, inchidere centralizata, alarma, airbag, radio/CD, servo directie, imobilizator, computer bord, interior velur, antifurt mecanic, xenon, senzori ploaie, ESP, proiectoare ceata, comenzi volan, senzori parcare, suspensie reglabila, bare portbagaj, geamuri colorate, parbriz incalzit 0763606531



pt cei din iasi masina se paote vizualiza oricand! pret super bun pt cat s-a investit in ea
br0klyn
km ? Cp ?

Ai un mare Up de la mine ! smile.gif

Bafta la vanzre ! biggrin.gif
XMihai
mai multe poze cu interiorul, cati km are, ce motor, cate trepte? esti unicul proprietar? carte service?
Bejenaru Ionut
Ce nivel de echipare este? Hotaraste-te ori are tapiterie de piele ori de velur. Ce-i ala antifurt mecanic? Parbrizul cine il incalzeste soarele?
golfy03
E dotare Privilege.Masina se prezint

6 Oct 2011, 10:55:
Dotare Privilege.
Putin cam incarcata cu toate accesoriile,dar pana la urma arata bine.
Kilometrii sunt reali,stiu masina de cand a adus-o din germania.
Un UP de la mine!
kid2502
km - 128000 adusa in tara acum cca 3 ani are un mic soft 160 cp .suspensie eibach,evacuare inox ornamentala,functionala pe ambele parti,filtru aer k&v,masina este f f putin rulata, anvelope 90% bune toate 4 in "v",jante aez ultra pe 18,toate consumabilele schimbate,apropo de motorina cred ca are ceva mai mult de jumate de rezervor....ce sa mai zic starea ei este impecabila,nu am bucse care sa bata,nici amortizoare scurte...nici probleme la motor nici la turbo.o vand pt achizitionarea altei masini pe langa ce mai am ::smile.gif)).sta de cca un an mai mult in garaj.am rulat f putin cu ea.

6+1 trepte,sunt proprietar unic,motor 1900 dci,carte servis nu am facut inca rost de ea.ma costa 50 de euro

tapiterioa este din plush cu piele ,toate dotarile functioneaza ,xenon 12000 k (nu mi-a placut cel din fabrica,am schimbat doar becurile), cine este interesat de-a dreptul poate sa ma sune pe nr meu. cred ca cel care o va cumpara se va bucura de destule ramase pe ea.

referitor la poze nu sunt chiar recente am sa pun acum cele facute azi... iar pt domnu bejenaru ionut antifurt mecanic exista pe lagune se aude cand scoti cartela ,e cel care iti blocheaza volanul,referitor la soarele care incalzeste parbrizul tie la megane la mine unu exista niste dungi f f f subtiri i parbriz si uite asa rasare soarele

6 Oct 2011, 15:48:
la interior al sa fac curand pt ca este mult mai simplificat acum.
adrian.paul
Din ce an este?
kid2502
nov 2002


6 Oct 2011, 16:04:
nov 2002
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.