Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] consola centrala cu incalzire
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tavi71
Vand consola centrala cu incalzire pt dacia 1300, 2 trepte de turatie la ventilator, stare de functionare perfecta, 180 lei. Cumparatorul primeste bonus consistent (foto, plus altele )

7 Oct 2011, 17:37:
Valabil.
alinushy
am avut si eu o aeroterma asemanatoare pe dacie, iarna era excelenta wub.gif bafta la vanzare
tavi71
Anunt valabil.
bashtalu
la o dacie cu caloriferul in exterior se poate adapta?
tavi71
Bineinteles, caloriferul exterior ramane functional. E foarte usor de instalat si foarte util iarna.
bashtalu
nu cred ca esti din buc sa ma ajuti cu modificarile...m-ar fi interesat
cfr
Am avut asa ceva pe o Dacie, bine , era facuta mai artizanal, ...radeam iarna de cei cu masini straine ..!! La o adica poate face si 50 grade in habitaclu !!
tavi71
Nu sunt din Bucuresti, cu putina indemanare se poate monta fara probleme. Asta e...
tavi71
Anunt valabil .
tavi71
up
tunderbird
Daca pretul include si cheltuielile de transport in Bucuresti, o iau eu.

Daca esti de acord trimite-mi un PM ca sa stabilim cum procedam.

Multumesc!
tavi71
Ok . eu sunt din Tulcea , problema este ca duminica plec la munca (navigator, tocmai vroiam sa rog un moderator sa inchida ...) Eu duminica vin la Buc. pt ca fac schimbul de tura la Calarasi sau Oltenita (depinde unde ajunge vaporul...) si as putea sa o aduc impreuna cu celelalte piese (ferodouri, oglinzi, capace ...) Problema este ca vreau sa am garantia ca n-o car degeaba . Pot trimite si prin posta , da-ti si tu cu parerea...

13 Oct 2011, 21:05:
Rog un moderator sa inchida topicul. Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.