Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Joystick Oglinzi Electrice Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mafiozzo
cum spune si titlu cumpar joystick oglinzi electrice logan, ar fi foarte ok daca persoana ar fi din orasu-l meu, daca nu rezolvam cu posta/curier, astept oferte eventual cumpar si instalatia, dar joysticku e pe prim plan
espacern
Buton cu cod:7700429992
Pret=20 lei.
@+
vioar
15 lei buc iar transportul prin posta te mai costa inca 7 lei
mafiozzo
valabil, initial mi-a trimis espacern unu dar tzeapa, i nefunctional mersi oricum inca odata

de data asta sper sa dau peste un om m-ai serios
espacern
Butonul trimis a fost verificat si functiona pe masina de pe care a fost demontat.
Ai datele mele si poti sa-l trimiti inapoi daca nu este compatibil cu masina ta.
Eu ti-am trimis poze si datele inscrise pe el,tu trebuia sa te informezi daca este compatibil cu ce ai tu pe masina.
Nu vad unde este tzeapa de care zici.
Si se scrie mai serios nu m-ai serios.....
mafiozzo
scuza-ma, am scris clar in anunt LOGAN, l-am verificat si cu apratu de masurat si imi arata clar ca nu e functional, ba m-ai mult l-am incercat si pe un logan cu oglinzi electrice de fabrica si la fel nu functioneaza sub nici o forma, nu isi au rostu negarile, lo fi desfacut nea gogu soferu de la posta si lo "ars" intentionat


in fine ca sa nu fiu de neam prost l-am dus si la un electrician si verdictu e acelasi ARS



astept alte oferte, dar de data aceasta produsu sa fie nou
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.