Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] faruri xenon originale megane rs
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MIRCAT


vand faruri xenon autoadaptive megane rs phase 1!

pret:400ron
tel:0758/79.47.40
nonic
Ai PM!
MIRCAT
pt cei ce au sunat si restul.......poze

11 Oct 2011, 18:48:


inca valabile!sus cu ele!
pitura catalin
set-ul sau bucata?
Hack
Nu scrie nicaieri ca au prinderile rupte...
MIRCAT
QUOTE(Hack @ 12 Oct 2011, 12:41)
Nu scrie nicaieri ca au prinderile rupte...
*




de aceea am pus poze....ca sa vezi si sa iti dai singur seama!unul nou cu bec si balast depaseste 500 euro!
hellcat
Mda...tu vrei sa ne spui noua ca pretul atractiv din primul post trebuia sa ne duca cu gandul ca farurile ce se vad "agatate" pe masina din poza au prinderile rupte.
Interesant mod de a prezenta lucrurile.
MIRCAT
QUOTE(hellcat @ 12 Oct 2011, 21:18)
Mda...tu vrei sa ne spui noua ca pretul atractiv din primul post trebuia sa ne duca cu gandul ca farurile ce se vad "agatate" pe masina din poza au prinderile rupte.
Interesant mod de a prezenta lucrurile.
*




fiecare interpreteaza cum vrea!eu am spus ce am de vanzare si poze cu produsul respectiv!cine a fost interesat intreadevar de faruri mi-au dat tel sau mi-au lasat pm!asa ca nu inteleg ce este asa de greu de inteles pt unii ?
iar ca fapt divers acea masina din poza cu farurile "agatate" a fost masina mea personala si am pus poza ca sa se vada modelul de far nu ca acelea ar fi farurile cu pricina,deoarece faza 2 are alt tip de far!
sper sa inteleaga toata lumea acuma cum au inteles o mare parte de pe acest forum care au sunat sau au trimis pm!
multumesc pt intelegere si sa ramanem on topic va rog!
megane_brotac
balastru se foloseste la autostrada si la bordurile lui Videanu , ala este balast .
MIRCAT
QUOTE(megane_brotac @ 12 Oct 2011, 22:15)
balastru se foloseste la autostrada si la bordurile lui Videanu , ala este balast .
*




multumesc pt corectare....graba strica treaba!
MIRCAT


sus cu ele!pretul este negociabil!
Eu4yas
Salut,

Prinderile pot fi refacute?
Pe o bara normala de Megane 2.2 merg montate? Sau mai trebuiesc cumparati si anumiti suporti aferenti ori alte adaptari?
MIRCAT
QUOTE(Eu4yas @ 14 Oct 2011, 18:56)
Salut,

Prinderile pot fi refacute?
Pe o bara normala de Megane 2.2 merg montate? Sau mai trebuiesc cumparati si anumiti suporti aferenti ori alte adaptari?
*




pe o bara normala de megane 2.2 nu merg montate....farurile de megane2.1 nu se potrivesc la spoilerul de megane 2.2 deci implicit nu trebuie alti suporti sau orice de genul acesta ci un spoiler de megane 2.1!!
pitura catalin
400 BUCATA?
MIRCAT
QUOTE(pitura catalin @ 15 Oct 2011, 09:33)
400 BUCATA?
*




da...dar daca cineva este interesat se mai negociaza!
MIRCAT


anunt inca valabil!
MIRCAT



sus cu ele........numai 350ron/buc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.