Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Senzori presiune originali RENAULT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
audiofilu'
Am un set de jante de otel pe 16" care mi-au fost aduse cu acest set de senzori (stiam ca asa vor veni). Eu nu am sistem de masurare a presiunii in pneuri si in consecinta nu-mi folosesc.
Desteptii care au cosmetizat jantele nu au dat senzorii jos si au gazat partial "valva".
Pretul am vazut ca se invirte in medie in jurul a 100 lei (unii cer 75 altii 150 pe bucata, de ce diferenta asta nu stiu).
Nu-s cele mai fericite cadre dar se vede ceva-ceva... puteam sa le cosmetizez mai mult dar asta poate s-o face eventualul cumparator ca delectare...
Ii dau cu 300 lei cu transport inclus oriunde in tara. Contact prin PM.
[attachmentid=1627756106] [attachmentid=1627756107]
Steve From Oradea
Fara nici o rautate, dar daca ai adus vorba de ce preturi ai vazut, atunci iti atrag atentia ca se vinde la 50 RON bucata, mai ales daca se cumpara tot setul. Eventual daca se cumpara pe bucata atunci creste pretul la 60-70RON/bucata.
Iti doresc succes la vanzare si un UP de la mine wink.gif
audiofilu'
Chiar pe acest forum se anunta ca ar fi vreo 150 lei noi si sint care dau cu 100/bucata...
N-am avut niciodata si sincer nu stiam cit fac... de asta am pus acest pret.
Daca e cineva interesat discutam, eu chiar n-am nevoie de ei.
audiofilu'
UP, made in UK.
audiofilu'
up.........
audiofilu'
UP
audiofilu'
up....
$$ilvviu
Ai idee cam in ce an sunt fabricati?
audiofilu'
Daca ar fi sa ma iau dupa indicatiile tiparite par sa fie in 05 2003, e sageata care arata 05 si de o parte si de alta 03.
audiofilu'
up.....

21 Oct 2011, 12:50:
Se poate inchide, s-au dat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.