Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Aro 24x/10x radiat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aroian
Salut.Cumpar 1 aro seria 24(doar diesel) si 1 aro seria 10,complete,radiate,pt piese.
Oferte continand: locatie,poze,pret si nr telefon la email autoturismulroman@yahoo.ro
smile.gif
aroian
valabil.
aroian
up!!!
aroian
QUOTE(aroian @ 13 Oct 2011, 20:55)
Salut.Cumpar 1 aro seria 24(doar diesel) si 1 aro seria 10,complete,radiate,pt piese.
Oferte continand: locatie,poze,pret si nr telefon la email  autoturismulroman@yahoo.ro
smile.gif
*


aroian
valabil!
aroian
valabil!
aroian
up!!!
aroian
QUOTE(aroian @ 13 Oct 2011, 20:55)
Salut.Cumpar 1 aro seria 24(doar diesel) si 1 aro seria 10,complete,radiate,pt piese.
Oferte continand: locatie,poze,pret si nr telefon la email  autoturismulroman@yahoo.ro
smile.gif
*


BZN
Eu zic sa treci pe la REMAT, lasi si tu un numar de telefon pe la astfel de centre.
aroian
valabil!
mrkiry
Are un Aro10 la Remat Sud biggrin.gif
aroian
valabil.oferte pm sau email.
aroian
valabil.
aroian
valabil!
aroian
QUOTE(aroian @ 24 Oct 2011, 18:36)
valabil.oferte pm sau email.
*


aroian
valabil.
vladut88
incerc si eu ,aro 10 an fabricatie 80 din 80 nu a mai ramas nimik ,sasiu 2002 motor 1,6 dacia cutie reductor gfrupuri stas ,fara rugina in stare foarte buna inmatriculat 3000 lei
aroian
inmatriculate am si eu un 10 si un 244,caut pt piese,radiate,ca sa nu mai am batai de cap cu actele.
Am gasit ceva,dar mai caut.
Al tau merita sa ramana in circulatie.bafta.

29 Oct 2011, 19:55:
valabil doar pt. aro 10,orica motorizare.
aroian
valabil.
aroian
valabil.aro 10 ,poate fi si inmatriculat.
aroian
biggrin.gif
aroian
valabil.
aroian
valabil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.