Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CD player original Renault Megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
j.d
Vand CD player original Renault Megane 2 model Update List, culoare bej.

200 RON
j.d
Sus cu el!
j.d
Pret negociabil!
j.d
up
j.d
up
j.d
up
j.d
sus
cosmonwo
Salut! Poze, pret si detalii despre livrare ar fi utile, nu crezi? Este insotit de cablul de conectare, cumva?
j.d
Hai sa vedem cat de utile vor fi si aceste informatii. Asadar pe rand, poze daca e nevoie o sa pun dar aparatul este aproape nou, nu are nici o zgarietura sau vreo urma de uzura, de altfel a functionat extrem de putin la viata lui (aproximativ 2 saptamani a stat pe masina), pretul este 200 RON negociabil, livrare - predare personala in Bucuresti.

cosmonwo, nu stiu la ce cablu te referi, dar acesta nu are decat mufa standard ISO pentru conectarea la cablajul original de Megane 2. Daca vrei si cablurile care intra in el se gasesc la orice magazin de alarme, etc.
cosmonwo
Salut! Am uitat ce era mai important. Este cu mp3? Vreau poze cu mufele si cablul pt ca vreau sa il leg in locul unui Carminat CNI2. Culoare mi-ar trebui negru. Dar asta nu e o problema, daca face treaba, e bun si bej. Bafta!
j.d
Nu are mp3. Voi reveni cu 2-3 poze cand voi ajunge pe la garaj. smile.gif
cmandrei
Redeschis la cerere.
j.d
Valabil! 100 RON
j.d
Am revenit si cu pozele. Are clemele laterale lipsa pentru ca eu am avut in masina doar fata lui pentru a pastra design-ul de fabrica al bordului in timp ce unitatea in sine era prin garaj. Impecabil optic si tehnic (sper, nu a mai fost folosit din 2007). Evident, se vinde numai cu proba pe masina cumparatorului.
Pret: 100 RON
leulucian
salut, m-ar interesa doar fata lui, mai precis daca vrei un schimb cu o fata neagra de tunerlist...
FRANCHE COMTE
Sa inteleg ca l-ai avut montat la tine?Pe ce model?Functia expert merge?Codul il mai ai?Da mi un PM.
j.d
QUOTE(leulucian @ 17 May 2012, 21:54)
salut, m-ar interesa doar fata lui, mai precis daca vrei un schimb cu o fata neagra de tunerlist...
*



Nu ma intereseaza schimbul.

QUOTE(FRANCHE COMTE @ 18 May 2012, 08:40)
Sa inteleg ca l-ai avut montat la tine?Pe ce model?Functia expert merge?Codul il mai ai?Da mi un PM.
*



Este cel care a venit din fabrica cu masina si a functionat pe masina cateva luni dupa care l-am dat jos si l-am schimbat cu un alt player. Ulterior am revenit la el insa numai pentru design, el fiind montat in bord fara unitatea in sine. Am codul, functia expert, daca te referi la faptul ca accepta aux in, da, functioneaza.
j.d
Valabil!
j.d
Valabil!
j.d
Vandut!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.