Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Tuning box
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
enemi
Vand tuning/power box, fabricant Tuningkit -Germania, pentru diesel common-rail, rampa comuna de presiune cu senzor cu 3 pini. Are 2 butoane pentru selectarea puterii si a plajei de turatie. Valabil si pentru automobile cu filtru de particule. Produsul este nou, desigilat, nefolosit.
Pret: 350 de lei.

[attachmentid=1627757140] [attachmentid=1627757141] [attachmentid=1627757142]
Bejenaru Ionut
Cele doua butoane le pot monta pe volan si cand vreau putere mare sa apas pe ele... ca un fel de nos? Tu chiar crezi in prostia aia de cutie? Tre sa fii prea naiva ca sa crezi ca acea cutie iti da mai multa putere. Bafta la vanzare.
Praetorian1
blink.gif blush.gif radmasa.gif
cuym pina la urma?....ce face cutia aia?


daca am 120 de cai cat imi baga in plus?dublu? unsure.gif
fuzzzy
De fapt cutiuta asta iti cam da ceva caluti pacalind niste senzori... era un topic pe care s-a discutat despre o astfel de jucarioara...
alinushy
4 cai, maxim 6 cai frumoshi ...
enemi
Pentru curiosi, cutiuta e disponibila pentru testare! Pentru benzinari, multumiti-va cu ce aveti ca mai mult nu se poate fara sa schimbi motoru'.....
alinushy
QUOTE(enemi @ 17 Oct 2011, 19:51)
.....Pentru benzinari, multumiti-va cu ce aveti ca mai mult nu se poate fara sa schimbi motoru'.....
*


no shit, sa nu aberam chiar in halu` asta
mafiosso_LODAN
Pentru cei care nu cred va pot spune ca am fost unul dintre ei.
Cand mi-am cumparat am dat mult pe el (acum 4 ani) si chiar am luat unul cu telecomanda (on/off) tocmai din cauza faptului ca ma temeam ca nu o sa simt nici o diferenta si o sa am impresia ca am dat banii degeaba.
Ideea e ca se simte si s-a intamplat sa pierd telecomanda pur si simplu aveam impresia ca nu trage deloc masina fiind deja obisnuit cu powerbox -ul.

Daca ce vinde omul aici face ce facea cutiuta mea merita toti banii.

Daca ofera si varianta testarii nu vad nici un risc.
alinushy
acu io inteleg ca sunteti prieteni si e frumos sa va ajutati, dar... cum e power box -ul ala cu telecomanda?? zici ca ai pierdut-o, da' cum era? d-aia ca la televizor? ca n-am vazut PB cu remote fara fir...
enemi
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.