Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: rola intinzatoare la cureaua de la servo
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Piese auto - Dacia Solenza
cristi_pan
care ar fi pretul unei role,mie mi s-a intamplat de se invarte fulia pe rulment,asa ca degeaba schimb rulmentul ca nu mai tine ......
vioar
Daca arata ca ceea din poza am una nou nouta cu tot cu suport

50 ron
cristianrobert
rola cu pricina,nu este cea din poza cred ca e de logan,este cam scumpa aproximativ 350 lei.
hhd_0
QUOTE(cristi_pan @ 17 Oct 2011, 17:07)
care ar fi pretul unei role,mie mi s-a intamplat de se invarte fulia pe rulment,asa ca degeaba schimb rulmentul ca nu mai tine ......
*



Este in jur de 150 RON de origine . Mie mi se pare extraordinar de scumpa tinand cont ca rulmentul costa 10 lei . Mie cu tot cu manopera mi-a luat 30 de lei .
Daca esti din bucuresti/pitesti mai am o rola de rezerva , poate ne intelegem. Trebuie schimbat rulmentul si pe aceea ca sa nu ai problema in viitorul apropiat.
cristi_pan
ms de informatie o sa imi comand una noua,sti ceva site de unde as putea comanda?
cgc64
un sfat,schimba doar rulmentul.nu se merita sa dai o gramada de bani.codul rulmentului il gasesti pe acest sit.doar sa dai search.si sa cauti pentru auto.pentru ca sunt si pentru masini de spalat cu acelasi cod.
george_scala_2004
6202 sau 6203 pentru cele cu servo si ac...
cristi_pan
Am schimbat rulmentul dar ii uzata fulia si se roteste pe rulment,asa ca nu pre vad ce as putea sa mai fac inafara de a lua alta noua
BoomPunk
Care este codul piesei...poate te pot ajuta.
george_scala_2004
6001546104 Galet tensiune 7700854373
6001543759 Galet intinzator
7700850115 GLISIERA COMPRESOR
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.