Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane Coupe Cabriolet 1.9 dCi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Trapa
Vand Renault Megane Coupe Cabriolet 1.9 dCi, fab. 2005, 26.000 km, transmisie manuala, 120 CP, euro 3, negru metalizat.

Dotari:
- ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, tapiserie piele, jante aliaj, controlul tractiunii, inchidere centralizata, alarma, airbag, radio/CD, servo directie, imobilizator, computer bord, antifurt, xenon, scaune incalzite, senzori ploaie, ESP, proiectoare ceata, comenzi volan, plafon panoramic, geamuri colorate.

Detalii suplimentare:
- 26.000 km - masina este practic noua
- consum redus (eu am scos cam 5,4% afara si 6,4% mixt)
- vopsea originala, fara accident, fara zgarieturi
- pastrata numai in garaj (zona Berceni)
- interior full piele, impecabil, fara nicio urma de uzura (la 26.000 km este si normal)
- alarma pe card Viper cu senzori de perimetru
- amplificator + 2 subwoofere
- grile RS
- deflector aer RS
- jante aliaj 17" cu anvelope Michelin 205x50/R17
- accept absolut orice test (tehnic-optic), in orice reprezentanta Renault

Scurt istoric:
Autoturismul, fabricat in Franta, a fost exportat in Romania si expus in showroom-ul Renault Serus din Militari (Bd. Timisoara, nr. 60E). Pretul initial de vanzare a fost de cca. 26.000 EUR. In 2008 am cumparat masina de la showroom-ul Renault. In prezent, masina are 26.000 km. Toate reviziile au fost facute in reprezentanta si trecute in cartea de service. Practic, la 26.000 km, masina este noua. Nu a fost implicata in niciun accident, are vopseaua originala, fara zgarieturi sau exfolieri. A fost si este pastrata in garajul parintilor, in zona Berceni (unde si poate fi vazuta).

Interiorul este impecabil. Pielea de pe volan, scaune si usi este ca noua. La fel si exteriorul, pe care l-am ceruit, pe vreme buna, la fiecare 3-4 saptamani. Toate accesoriile (alarmã, deflector aer etc.) au fost montate in reprezentanta si beneficiaza de garantie.

Angrenajele de la sistemul de decapotare au fost verificate si gresate la fiecare revizie. Nu exista absolut nicio problema la sistemul de decapotare. In fine, in iulie 2010, masina a fost vedeta unui eveniment deosebit

Pret: 9.980 EUR

Accept si unele schimburi, dar nu intru in detalii pentru ca sunt pe forumul Reno tongue.gif

Daca aveti orice fel de intrebare, puteti posta aici, mail la florinvlad002@yahoo.com sau tel. la 0721.833.331.
Bejenaru Ionut
Frumoasa masina. Ai un up de la mine, dar ar trebui sa stergi din lista de dotari parbrizul incalzit ca asta nu reprezinta o dotare a masinii. Si pe autovit vad multi cu parbriz incalzit, eds si alte rahaturi pe care, daca ii intrebi habar nu au ce-s alea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.