Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Set 4 anvelope iarna Dunlop Wintersport M3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
silviumc
Vand set de patru anvelope de iarna Dunlop Wintersport M3 195/65/R15 91T
Doua au DOT 3305, iar celelalte doua au 3005

Pret: 320 de lei pentru toate patru (mai putin decat pretul mediu al unei singure anvelope noi Dunlop Wintersport).

Le vand pentru ca acum am alte dimensiuni la jante, altfel le-as mai fi folosit eu.

In acest moment se afla depozitate la o firma hotel de roti. Am fost azi dimineata sa vad cum se prezinta si le-am facut poze "macro". Cauciucul nu are deloc semne de imbatranire. Imi pare rau ca sunt murdare in poze dar era aglomeratie la spalatorie cand le-am dat jos si nu am avut cum sa le spal atunci. Nu am vazut crapaturi pe ele, probabil multumita faptului ca sunt cauciucuri marca premium si nu au stat niciodata in soare sau ploaie, ci numai la adapost. De asemenea, uzura este minima, pentru ca nu am mers prea mult iarna. Mai pun si doua imagini din decembrie 2010 cand erau pe masina.

Mai am si patru capace pentru R15, pretul este 10 lei pentru toate patru. Sunt intacte, nu au zgarieturi, iar abtibildul cu sigla Renault din centru se poate schimba (se gasesc in Vitan).

Sunt in Bucuresti
silviumc
S-au vandut cauciucurile. Vrea cineva capace cu 10 lei? Doar cu jante negre de tabla masina arata ca un tractoras. E mai bine cu capace smile.gif dau si soricei pentru prindere.
Mihai.D.G.
In ce zona se pot cumpara capacele?
silviumc
S-au vandut si capacele smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.