Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]capota normala si bara spate tuning nova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
casspy
Vand capota dacia nota gt din 99-2000 , din cate mai stiu se potriveste si pe solenta numai ca n-am incercat . . pret 70ron
Vand bara de spate plastic tuning (cate 3 prize aer laterale )70ron
De preferat sa fiti din Ploiesti . tel 0732827537
mrkiry
poze cu bara nu vad
casspy
Ti-o las cu 50lei ca sa ai cv banuti si s-o reconditionezi . Gaurile (cea mare de la toba , de la carligul de tractare /remorcare si cel de la bila ptr remorca ) pot fi astupate cu fribra de sticla ,dar depinde daca ai sau nu nevoie de ele cum a avut tatal meu . N-am stat sa o sterg , locul ei este in acea remorcuta nefolosita pana isi va gasi nasul .
mrkiry
crezi ca "se loveste" pe o solenza?
casspy
Parerea mea este ca merge 99,9%.. Dar cel mai sigur vii sa o si vezi si o si punem pe langa sa vedem ce si cum .
casspy
Anunturi valabile .
casspy
Valabil
casspy
Anunturi valabile
casspy
Anunturi valabile . Repede ca vine iarna smile.gif) . Pret nou la bara 50 ron .
casspy
valabile
casspy
Inca le am pe "stoc " biggrin.gif .

7 Nov 2011, 16:50:
valabil
casspy
Anunturi valabile
sorin_pan
In ce stare este capota, are ugina etc. ?Intereseazate daca se potriveste sigur pe solenza ca o iau eu. Cu stima !
casspy
Maine iti fac poze pe toate partile ca s-o vezi mai bine . Am mai intrebat inca un mecanic si mi-a spus ca merge si pe solenta 100% . Capota este de pe o masina lovita si a fost atinsa 2 centimentri in coltul stang dar cu putin chit se rezolva .
cosmin_2300
QUOTE(casspy @ 19 Nov 2011, 23:14)
Am mai intrebat inca un mecanic si mi-a spus ca merge si pe solenta 100% .

Să-i spui că-i prost făcut grămadă!

Capotă Nova/Supernova:
user posted image


Capotă Solenza:
user posted image
ciprianeduard
Capota nu are rugina ? (mai ales in fata la baza ei deasupra grilei de radiator). Ma intereseaza pentru un prieten care cauta sa schimbe capota de la supernova lui ca a ruginit.
casspy
Bine ca nu te-am pus pe drum , chiar ma bucur . Capota de nova vad ca are partea din fata aplecata catre grila putin ,fata de cea de solenta . Acum nu stiu ce sa zic , poate ca mai sunt si modele mai vechi de nova ? Din poza deduc ca nu prea merge pe solenta datorita partii din fata. . . Are putina rugina la imbinarea dintre table .
Oricum , pozele cu defecte sunt aici :
casspy
valabil
casspy
valabile
casspy
Valabil anuntul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.