Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DEZMEMBREZ laguna 1 faza 2 motor 1,8-16v
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
virusacheh5n1
dezmembrez si vand orice piesa de RENAULT LAGUNA an 1999,motor 1,8 - 16v .pt.orice piesa folositi PM , NR DE TEL DIN SEMNATURA.pretul este in functie de piesa ceruta.
virusacheh5n1
sus
razvan_smart
Salut! Oglinda laterala de pe partea soferului?Multumesc
Roscaiulian20
As dori jantele daca sunt pe 15 smile.gif
virusacheh5n1
jantele nu mai sant .cred ca nu se potriveau pt ca erau pe 4 gauri iar tu vad ca ai 2,2 td care cred ca are 5 gauri.
alsk
motorasul de la clima? un pret?
Roscaiulian20
Da pe 5 gauri.
virusacheh5n1
nu are climatronic.are A.C. la buton simplu

28 Oct 2011, 08:24:
dezmembrez si vand orice piesa de RENAULT LAGUNA an 1999,motor 1,8 - 16v .pt.orice piesa folositi PM , NR DE TEL DIN SEMNATURA.pretul este in functie de piesa ceruta.
tacufmr_lagunaII
Presostatul de la aerul conditionat il mai ai?
virusacheh5n1
nu sant sigur daca mai este .luni ma uit daca este.


29 Oct 2011, 20:31:
sus

30 Oct 2011, 11:59:
sus .sus. sus.

31 Oct 2011, 11:35:
piese ,piese si iar piese.

1 Nov 2011, 08:35:
1 up de 1 noiembrie.
lag_ph
daca tot ai pus poze cu portierele, fata de usa stanga fata(sofer) in ce stare este (zgarieturi/exfolieri/etc)? pret?
liviu07zcn
salut,
ma intereseaza un pret pentru tabloul de bord, colectia uch si centrala abs
Merci
virusacheh5n1
- @ maister_dm fata de usa de la sofer este cum se vede in poza (poti sa maresti poza fff. mult din partea dreapta de jos si o poti studia bine) .pret 100 ron

- @ liviu07zcn nu prea inteleg ce vrei.explica mi exact care sant piesele eventual o poza cu piesele necesare. blink.gif wacko.gif




hakkinen18
salutari.ai cumva bucsi jug motor?eu am un laguna 1 1,6 16v si nu gasesc.nu s-ar potrivi de la 1,8 la 1,6?
virusacheh5n1
@ hakkinen18 - bucsile de jug motor recomandabil sa le cumperi noi.cred ca se potrivesc 100% pt. ca este acelasi .eu vand cu totul deoarece este f mult de munca si risti sa le rupi la depresare.
bavarezu
salut , plafoniere spate ? multumesc
virusacheh5n1
nu are asa ceva. posibil sa ai un model mai dotat.
hakkinen18
virusacheh5n1-nu gasesc noi,ai idee unde as putea gasi?la ce pret il vinzi tot jugul?
virusacheh5n1
singurul loc este la RENAULT dar cred ca te rupevla bani .poti sa mai incerci si la UNIX ,AUTOCARMA,BARDI.poti sa ma suni sa vb poate te ajut


3 Nov 2011, 23:50:
up si pt. astazi ca am uitat

4 Nov 2011, 08:34:
cine mai are nevoie ! sunati si comandati biggrin.gif
COSMIN-uau
poti pune o poza cu consola de la frana de mana
ccris
Salut, am un Renault Scenic 2.0 16v, an 2002, am nevoie de tubulatura / racordul admisie aer, cel dintre grila radiatorului si carcasa filtrului de aer, ai asa ceva? Ca poate se potriveste la a mea... merci
[attachmentid=1627761821] [attachmentid=1627761822]
virusacheh5n1
-AG-20-UAU -pot doar luni sa fac o poza cu consola si sa vad si starea ei .


-ccris -din pacate nu este .sigur se potriveste pt,ca a avut asa ceva dar la accident sa dus .probabil a cazut
vasea53
buna ziua am si eu o intrebare am cumparat o laguna 1 ph2 din i998 cu volan pe dreapta asi dori sa stiu daca se potrvesc farurile de pe ea pe laguna mea din 2000 ph2 motorul la masina pe care am cumparato are motorul de 1,8 scrd ca o sal scot la vinzare este in stare de functionaresi eu nu am ce face cu el motorul meu este de 1,6 si asi mai intreba ceva cine stie cum se scote caetofonul din carcasa are un renaut pilips nu reusesc sal dau afara sa vad de ce nu functioneaza va multumesc o zi buna

5 Nov 2011, 08:58:
buna ziua am si eu o intrebare am cumparat o laguna 1 ph2 din i998 cu volan pe dreapta asi dori sa stiu daca se potrvesc farurile de pe ea pe laguna mea din 2000 ph2 motorul la masina pe care am cumparato are motorul de 1,8 scrd ca o sal scot la vinzare este in stare de functionaresi eu nu am ce face cu el motorul meu este de 1,6 si asi mai intreba ceva cine stie cum se scote caetofonul din carcasa are un renaut pilips nu reusesc sal dau afara sa vad de ce nu functioneaza va multumesc o zi buna
virusacheh5n1
sigur ca se potrivesc farurile dar singura problema este ca trebuiesc aplicate niste folii corectuare pe farurile de anglia deoarece bat invers. casetofonul se scoate cu ajutorul a doua sarme in forma de U care se introduc in orificiile care sant situate la extremitatile caserofonului in nr de 4. sarma trebuie sa fie groasa de 3 mm.spor la treaba!
emy39
[quote=vasea53,5 Nov 2011, 09:54]
buna ziua am si eu o intrebare am cumparat o laguna 1 ph2 din i998 cu volan pe dreapta asi dori sa stiu daca se potrvesc farurile de pe ea pe laguna mea din 2000 ph2 motorul la masina pe care am cumparato are motorul de 1,8 scrd ca o sal scot la vinzare este in stare de functionaresi eu nu am ce face cu el motorul meu este de 1,6 si asi mai intreba ceva cine stie cum se scote caetofonul din carcasa are un renaut pilips nu reusesc sal dau afara sa vad de ce nu functioneaza va multumesc o zi buna

Are niste cleme care trebuie indepartate prin introducerea unor cuie de 3 4mm in gaurile din laterala, le lasi introduse si se trage usor de el, asa este la mine,sa speram ca si la tine este la fel poate, principiu este acelasi difera poate introducerea in loc de cuie a unor lamele sau chiar surubelnita.
COSMIN-uau
ok mersi astept poza luni
virusacheh5n1
---AG-20-UAU---AM FACUT POZE CU PIESA CERUTA
PRETUL ESTE 150 RON (ESTE MODELUL CU COTIERA)

8 Nov 2011, 10:55:
upppppp!!!!! wacko.gif
COSMIN-uau
mersi pentru poza nu este cea ce caut eu.mai caut
virusacheh5n1
up! pt. orice piesa puteti apela telefonic la nr de la avatar/semnatura. wacko.gif rolleyes.gif
virusacheh5n1
pt .orice piesa apelati telefonic .cel mai rapid si sigur! happy.gif
virusacheh5n1
piese din dezmembrari !!!!
cor62
Salut,

Imi trebuie bara fatza si grila, ai asa ceva?
Multumesc
ionutzstoian
Imi oglinda electrica dreapta sonda de ulei electronica pentru laguna 1.6 16 v grandtour (brake) din 2000.
virusacheh5n1
bara nu mai este precum reiese si din poza. oglinda electrica este iar sonda nu stiu daca se potriveste de la motorul meu(1,8 16v) cum este specificat si in titlul anuntului.


-pt.orice piesa puteti apela la nr de tel de sub avatar /semnatura.
virusacheh5n1
apelati telefonic pt.un raspuns prompt!!!
virusacheh5n1
UP wacko.gif unsure.gif
vasyl
placute frina fata
virusacheh5n1
placute te sfatuiesc sa cumperi noi. nu pot sa ti dau nici gratis placutele deoarece cu franele nu te poti juca.parerea mea .
ionutzstoian
un pret estimativ la oglinda?ruloul de la portbagaj il ai?
virusacheh5n1
apelati telefonic !!!!!
virusacheh5n1
au mai ramas ceva piese .pt un raspuns rapid apelati telefonic
rolleyes.gif unsure.gif wacko.gif
virusacheh5n1
pt.orice intrebare apelati telefonic. este cel mai rapid mod .nu mai trimiteti SMS .
virusacheh5n1
pt.orice intrebare apelati telefonic. este cel mai rapid mod .nu mai trimiteti SMS ,PM ....un apel telefonic este cel mai util si rapid!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.