Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] SET 4 CAUCIUCURI BF GOODRICH 175/70/13-M+S
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
virusacheh5n1
vand set 4 cauciucuri de iarna M+S marca BF GOODRICH 175/70/13 -82T originale noi. cauciucurile sant montate pe jante de volkswagen si au mers 2000km(ELVETIA -ROMANIA) arata impecabil (noi).

-nu se vand decat toate 4 set cu jante sau fara .

-pret 800ron -set 4 bucati fara jante

-pret 1000ron-set 4 bucati cu tot cu jante (VW GOLF,PASSAT)

-pozele sant reale si atesta starea cauciucurilor !!!!!!!!!!!

PRETUL ESTE FIX,NU SANT INTERESAT DE SCHIMBURI / OFERTE SUB PRETUL AFISAT!!!!!


-NR DE TEL ESTE CEL DE LA AVATAR!!!!
Ov
nou = nefolosit
ale tale sunt rulate 2000 km in care puteau sa ia nenumarate gropi, linii de tramvai, frane cu rotile blocate, etc
virusacheh5n1
sus cu ele ca vine 1 noiembrie si amenda costa triplu decat cauciucurile!!!!!!!!!
bgdrenault
Ce fel de "noi" sunt daca au crapaturi superficiale la suprafata cauciucului!!! Ce dot au??? 2006??? Chiar crezi ca nu am mai vazut cauciucuri noi?
teffanita
BF GOODRICH-WINTER GO-175/70R13-82-T noi sunt in magazin tot la 200 de RON. Care e afacerea sa le iei SH cand la acelasi pret le poti lua noi?
virusacheh5n1
piata este libera pt.fiecare sa aleaga ce vrea.eu cer pretul care l cred de cuviinta iar voi puteti alege.comentariile sant de prisos .spor la cautari!!!!!!

31 Oct 2011, 11:30:
sus si astazi .si in continuare astept'' laudele ''voastre!!!!!!!!!!!!

1 Nov 2011, 08:30:
165 / 70 / 13 82T BF GOODRICH SET4 BUCATI = 800 RON


sus,sus,sus unsure.gif unsure.gif unsure.gif
COSTY23
Salut, daca mai lasi ceva la pret sunt interesat. Numai bine.
virusacheh5n1
-COSTY23 - ai PM. MA POTI CONTACTA TELEFONIC SI DISCUTAM

2 Nov 2011, 09:11:
-Anvelope 175 70 13 BFGOODRICH WINTER 2 T/A

Anvelope bfgoodrich winter 2

BFGoodrich Winter 2 T/A - anvelope de iarna pentru turisme adresate masinilor de oras

de cilindree redusa le confera acestora o tinuta de drum optima prin ultilizarea unui

profil directional cu canale transversale largi si a lamelarii intensive. BFGoodrich Winter

2 T/A sunt produse in variante de 13, 14 si 15 inch cu indici de viteza Q, T si H.


Sudsemnatu
deci cauciucurile tale sunt din 2005..adica au 6 ani, cu un an peste cei 5 ani recomandati de orice producator.

bafta la vanzare !
virusacheh5n1
astept si cumparatori pt.ca de'' LAUDELE'' voastre sant satul .am pus poze reale pentru cei interesati sa cumpere nu pt. comentatori.puteti sa va mai abtineti cu comentariile inutile.va reamintesc punctul 5 din regulament;


---5. Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" etc.
madkat
Deci comentati aiurea. Exista aici pe bursa de vanzare doua Kleber din 2002. De iarna. Cu 240 perechea. wink.gif
virusacheh5n1
un UP si pt astazi sa fie acolo .astept in continuare cumparator! biggrin.gif RO_flag.gif
marius80_eugen
Prietene , acest forum exista pentru a AJUTA oamenii care au aceeasi pasiune si in principiu marca/modele de masini .
NU incurajeaza specula , teapa , minciuna , samsaria , bisnitareala sau cum mai vrei sa spui .
Aici trebuie sa spui ce vinzi , cu detalii , eventual poze / link si cu informatii despre starea lor . Daca nu iti convin comentariile colegilor referitoare la produsele tale esti si tu liber sa le vinzi unde doresti . Nu uita ca produsele BUNE se vand repede , restul ... au nevoie de reclama sau minciuni .
Ce vrei tu sa vinzi si starea lor , sunt lucruri discutabile de toti , pana se conving oamenii de veridicitatea datelor , pretul ... iti apartine in totalitate . Daca spuneai de la inceput ce DOT aveau anvelopele NIMENI nu spunea nimic , ci mergea mai departe si te lasa in pace .
Sa fii sanatos , ca bafta la vanzare chiar ma abtin sa-ti urez !
virusacheh5n1
si tu la fel si sa ramai DACIOT toata viata.

5 Nov 2011, 09:39:
sus cu cauciucurile !!! jos cu comentatorii!!!!1 radmasa.gif

5 Nov 2011, 18:48:
SE POATE INCHIDE !!!!! CAUCIUCURILE AU FOST VANDUTE CU TOATE DEFECTELE INVOCATE DE ''CARCOTASI'' radmasa.gif 10561582.gif 10561582.gif 10561582.gif radmasa.gif radmasa.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif .MULTUMESC CELOR CARE AU AVUT COMENTARII DECENTE.
virusacheh5n1
############ NU MAI SUNATI !!!!!! CAUCIUCURILE AU FOST VANDUTE !!!!!##############



- ########### NU MAI AM ALTE CAUCIUCURI !!!!!!! ##################




-#######MULTUMESC PT INTELEGERE !!!! ##########



RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif RO_flag.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.